ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
تدریس خصوصی برنامه نویسی

توضیحات آگهی

تدریس خصوصی برنامه نویسی

آموزش خصوصی زبان برنامه نویسی C#.NET ، C ، C++ جهت دانشجویان و فارق التحصیلان علاقه مند. از مبتدی تا پیشرفته.
– توسط مدرس مجرب و دارای 7 سال سابقه کار صنعتی و تدریس.
****از مبتدی تا پیشرفته****
-کلیه آموزش های ارائه شده بر اساس سطح شخص بوده و از افراد مبتدی نا آشنا به مفاهیم برنامه نویسی ، تا پیشرفته را شامل می گردد.
-کلیه دروس با استفاده از مثال های کاربردی و واقعی آموزش داده می شود.

****جزوه اختصاصی****
-جزوه اختصاصی مدرس مشتمل بر 150 صفحه ، به همراه مثال های کاربردی(در قالب ده ها کد و فایل اجرایی) در کلیه مباحث به صورت رایگان به دانشجویان ارائه می شود.

*****آموزش به صورت تضمینی*****
-با توجه به تجربه مدرس در تدریس مفاهیم برنامه نویسی ، کلیه آموزش ها به صورت تضمینی بوده و در صورت عدم رضایت دانشجو وجوه پرداختی مسترد خواهد شد.

***** امکان آموزش از راه دور *****
با توجه به شرایط تعداد زیادی از دانشجویان و تجربیات گذشته ، در صورت تمایل امکان برگزاری کلیه کلاس ها از راه دور و به صورت صوتی و تصویری ، و با همان کیفیت کلاس حضوری ، با استفاده از نرم افزار های skype و teamviewer وجود دارد.این امکان برای عزیزانی که به هر دلیلی امکان حضور در کلاس خصوصی را ندارند (مانند دوستان شهرستانی و…) بسیار مفید خواهد بود.

-این کلاس ها برای افراد زیر توصیه می گردد:
1- دانشجویان رشته های کامپیوتر و it و سایر رشته هایی که قصد یادگیری یک زبان برنامه نویسی را دارند.

2- افرادی که قصد آمادگی برای ورود به بازار کار و آمادگی جهت مصاحبه های کاری را دارند. (با توجه به تجربه مدرس در گرفتن مصاحبه از شمار زیادی از متقاضیان)

3- افرادی که قصد انجام پروژه ی کاری و یا دانشجویی را دارند و نیازمند آموزش مباحث و یا مشاوره در انجام پروژه می باشند.برای این دسته از افراد ، در صورت تمایل ، آموزش به صورت موردی و صرفا جهت رفع نیاز پروژه مورد نظر ارائه می شود.تا در هزینه پرداخت شده نیز صرفه جویی به عمل آید.

4- علاقه مندان به مباحث پایگاه داده SQL Server شامل طراحی ، پیاده سازی و …

جهت هر گونه اطلاعات بیشتر وآگاهی از جزئیات می توانید با استفاده از شماره تلفن درج شده درآگهی و یا email با مدرس تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تدریس خصوصی برنامه نویسی”