ایستگاه آموزش

آگهی اعزام دانشجو

 • افزودن به علاقه‌مندی 2021 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1937 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1798 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1751 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1167 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1159 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1159 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1192 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1136 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1111 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1198 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1144 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1131 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1139 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1064 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1229 بازدید

  تحصیل در ترکیه

  3 سال قبل
 • اعزام دانشجو

  آگهی موسسه اعزام دانشجو

  تا چه حد با شرایط اعزام یک دانشجو به موسسات عالی کشورهای خارجی آشنا هستید؟ بهترین اساتید، موقعیت تحصیلی ویژه و شرایط مناسب برای  یک زندگی ایده ال  از جمله  مواردی است که دانشجویان و علاقه مندان را به سوی استفاده از این شرایط سوق می دهد. اعزام دانشجو شرایط ویژه ای است که  ذهن بسیاری از دانشجویان علاقه مند به مهاجرت را معطوف خود ساخته، شرایط لازم برای اعزام دانشجو به خارج از کشور از جمله مباحث مهم  و مطرح شده در اغلب موسسات معتبر داخلی است. اعزام دانشجو به سایر موسسات خارجی در اغلب کشورها رایج است و تنها در ایران مرسوم نیست. اعزام این دانشجویان از طریق مؤسسات معتبراعزام دانشجو که توسط وزارت علوم  تایید شده اند صورت می گیرد.برخی از دانشگاه های معتبر دنیا، برای متقاضیان ادامه تحصیل آزمون های ورودی  خاصی برگزار می کنند که جمع آوری اطلاعات در خصوص نوع این  آزمون ها نیاز به یک تیم مشاوره حرفه ای برای جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی دارد. همچنین اطلاع از مواردی از قبیل اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی برای  کشورهای مقصد نیازمند تحقیقات مستمر و همچنین مستلزم نظارت یک  فرد مجرب و متخصص در این حوزه است. لازم است متقاضیان اعزام پاسپورت باید حداقل اعتبار 6 ماهه داشته باشند. مدارک تحصیلی این علاقمندان باید به درستی ترجمه شوند. تاییدیه وزارت دادگستری و امور خارجه نیز از ملزومات برخی از دانشگاه های معتبر است. برای پیدا کردن موسسات معتبر و صلاحیت دار  در اعزام دانشجو سایت ایستگاه آموزش  بسیار کاربردی و لازم است.

  آگهی-موسسه-اعزام-دانشجو-

  چه کشورهایی برای اعزام دانشجو مناسب هستند؟

  سیستم آموزشی در کشورهای اروپایی بسیار با کیفیت و عملکرد خوبی دارد. تحصیل در کشورهایی چون هلند، آلمان، اتریش، دانمارک، سوئد، فنلاند و… در مقاطع گوناگون از موضوعات  محبوب دانشجویان ایرانی است زیرا امکان تحصیل رایگان و یا با هزینه پایین و بورسیه تحصیلی در بسیاری از  این کشورها در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری برای دانشجویان ایرانی امکان پذیر است البته در صورتی که دانشجویان با زبان کشور مقصد اشنایی کامل داشته باشند. دانشجویانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند و با زبان رسمی کشور مقصد آشنایی ندارد تحصیل در کشورهای اروپایی با هزینه های سالانه ای همراه خواهد بود که البته بسته به رشته و مقطع تحصیلی این هزینه متفاوت است. در بین کشورهایی اروپایی کشورهایی دیده می شود که برای اخذ پذیرش  دانشجو  نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند.پذیرش در بهترین داشنگاه های دنیا مستلزم دارا بودن مدرک زبان با نمره بالا است. البته تنها مقاصد ایرانیان علاقمند به تحصیل، کشورهای اروپای  نیستند کشورهای اسیایی و امریکایی و استرالیایی از دیگر مواردی هستند که اقامت در هر کدام شرایط خاص خود را دارد، شرایطی از قبیل داشتن یک رزومه قوی و یا مدرک زبان معتبر وجود دارد، تعدادی از دانشگاه نیز برای دانشجویان نخبه بورسیه تحصیلی در نظر می گیرند. تحصیل در  بسیاری از  کشورها رایگان  نبوده و هزینه هایی برای دانشجویان و متقاضیان اخذ پذیرش به همراه دارد،. اگر شرایط بورسیه های تحصیلی شامل حال دانشجویان شود این هزینه ها به شدت کاهش می یابد. ایستگاه آموزش می تواند شما را با شرایط  کشورهای مختلف و همچنین شرایط اعزام دانشجو بیشتر راهنمایی کند.

  ایستگاه-آموزش-اعزام-دانشجو

  چه-اموری-برعهده-موسسه-اعزام-دانشجو-به-خارج-است؟

  چه اموری برعهده موسسه اعزام دانشجو به خارج است؟

  1. همکاری با متقاضی در جهت انتخاب بهترین دانشگاه و رشته مورد نظر خود
  2. همکاری با متقاضی درامور مربوط به تنظیم مدارک متقاضی
  3. همکاری در پروسه مربوط به ترجمه مدارک
  4. کمک به متقاضیان برای اخذ مدرک زبان در زمان کوتاه
  5. مکاتبات لازم برای پذیرش دانشجو با دانشگاه مقصد
  6. ارائه جدیدترین اخبار تحصیلی کشور مقصد

  اولین قدم در پروسه اعزام دانشجو، دلیل انتخاب این روش برای تحصیل واعتبار علمی دانشگاهی که متقاضی خواستار مهاجرت به آنجا است.می باشد در ادامه شرایط پذیرش  دانشجویان و هزینه  مربوط به اقامت و تحصیل آن ها بررسی می شود. موسسات اعزام دانشجو، پلی مناسب  برای عبور از مشکلات متعدد مسیر تحصیلی در کشورهای مقصد اند. کشورهای اروپایی و امریکایی و استرالیا از کشورهای برتر در زمینه تحصیل اند. ارزش بالای علمی دانشگاهای خارجی نسبت به  شرایط تحصیلی ایران یکی از محرک های سوق دانشجویان به سوی کشورهای دیگر بوده است البته این دانشجویان موظفند پس از پایان دوره تحصیلی خود برای خدمت به کشور بازگردند. برای اطلاع از شرایط موسساتی که از وزارت علوم تاییدیه اعزام دانشجو دارند می توانید ازسایت ایستگاه آموزش بهره ببرید که تمام تلاش خود را به کار بسته است تا راه گشای علاقمندان باشد.

  اعتبار-علمی-هر-دانشگاه-برای-اعزام-دانشجویان

  اعتبار علمی هر دانشگاه برای اعزام دانشجویان

  از اصلی ترین شرایط قبل از انجام امور مربوط به اعزام دانشجو، اعتبار سنجی دانشگاه مقصد است. سیستم آموزشی اکثر دانشگاه های  معتبر اروپایی با سیستم آموزشی دانشگاه های مطرح آمریکا  مشابه بوده و به دلیل همین  نوع تحصیل، دانشجو با بهترین موقعیت علمی روبرو خواهد شد.  مبادلات دانشجویی  که پیشتر اتفاق افتاده اعتبار علمی  یک دانشگاه را مشخص می کند. برای رتبه بندی دانشگاه های جهان بر اساس QS صورت می گیرد. پیدا کردن این دانشگاه ها از طریق اینترنت کار ساده ای است. اعتبار علمی یک دانشگاه از نظر نوع درس، اساتید، سطح آزمایشگاهی و عملی، شرایط بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی آن می توان بررسی کرد.

  خدمات-گوناگون-ایستگاه-آموزش---اولین-سایت-تخصصی-نیازمندی‌های-آموزشی

  خدمات گوناگون ایستگاه آموزش – اولین سایت تخصصی نیازمندی‌های آموزشی

  برای اطلاع از لیست موسسات معتبر در زمینه اعزام دانشجو می توانید به ایستگاه آموزش مراجعه کنید در  ایستگاه آموزش تمامی اطلاعات لازم در مورد این موسسات به خوبی ذکر شده است. به دلیل اهمیت بالای این امر برای دانشجویان مختلف، مجموعه ایستگاه آموزش با بهره گیری از دانش و تخصص ویژه در امور تحصیلی تمام تلاش خود را بر ان داشته تا راهنمای خوبی در جهت این اقدام مهم برای همراهان این مجموعه باشد.علاقه مندان می توانند برای اطلاع  از شرایط و موسسات اعزام دانشجو معتبر و امور مربوط به اخذ ویزای تحصیلی کشورهای مختلف  به نشانی https://istgahamoozesh.com/ad-tutoring/  مراجعه نمایند