ایستگاه آموزش

آگهی پایان نامه

 • افزودن به علاقه‌مندی 2301 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2161 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 3042 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1780 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1305 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1381 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1405 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1298 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1228 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1270 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1296 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1222 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1192 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1354 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1464 بازدید

  مشاوره پایان نامه

  3 سال قبل
 • پایان نامه

  مشاوره پایان نامه

  پایان‌نامه (Thesis یا Dissertation) یکی از مهم‌ترین مراحل در کارشناسی ارشد و دکتری است که تکمیل آن برای دانشجویان در آستانه فارغ ‌التحصیلی ضروری است. به طور کلی موضوع پایان‌نامه‌ باید یک موضوع علمی در رابطه با رشته  تحصیلی دانشجو باشد و با استفاده از روش های علمی و یافته های محققان پیشین صورت گیرد. در سال های بعد این پایان نامه منبع تکمیل دیگر  پایان نامه ها و مقالات علمی دانشجویان و محققان قرار خواهد گرفت از این رو لازم است با نهایت دقت و بهره برداری از منابع علمی صورت گیرد تا از اعتبار آن  کاسته نشود. نوشتن یک پایان نامه کار بسیار راحتی نیست و لازمه آن دانش کافی است. دانشجویان رشته های مختلف برای انجام پایان نامه در رشته های مختلف نیازمند مشاوره و آموزش های پیش زمینه ای هستنددر این مقاله تلاش کرده ایم که به صورت مختصر اما مفید در مورد شیوه تکمیل پایان نامه های مختلف اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  تکمیل پایان نامه رشته های مختلف

  خیلی از رشته ها بسیار حساس هستند و با جان و سلامتی و بهبود رفاه و امنیت انسان ها در ارتباط اند و به همین دلیل انجام پروژه های تحقیقاتی آن باید با بهره گیری از اطلاعات درست و به روز صورت گیرد. نخستین نکته ای که در تکمیل رساله دکترا و پایان نامه کارشناسی ارشد باید به آن توجه ویژه ای کرد، انتخاب یک موضوع به روز در جامعه رشته تحصیلی دانشجو و یک عنوان ایده آل برای پایان نامه است. قدم بعدی این است که مسئله مورد نظر محقق در قالب یک چکیده گنجانده شود و از ضرورت  انجام آن سخن به میان بیاورد. در حقیقت  برای  مساله مورد نظر خود یک پلن و نقشه راه تعیین کنند. به این صورت در مراحل بعدی انجام تحلیل آماری پایان نامه خود با مشکل مواجه نمی شوند. پایان‌نامه یا رساله ( تز) در دوران  کارشناسی ارشد و دکتری  آخرین مرحله برای اتمام آن دوره یا مقطع تحصیلی است و بخشی از واحدهای تحصیلی این مقاطع محسوب می شوند که در در دوران ارشد 6 واحد و در مقطع دکتری 18 واحد است. از جمله نکات مهم در نوشتن پایان‌نامه‌ها یونیک بودن و غیر تکراری بودن موضوع است در غیر این صورت موضوع رد می شود البته این موضوع در رساله های مقطع دکتری از حساسیت بیشتری برخوردار است. نکته دیگر در انجام پایان‌نامه‌ها حفظ  مسائل نگارشی و رعایت استانداردهای نوشتاری است. ایستگاه آموزش از جمله مجموعه های با سابقه ای است که می تواند شما را در یافتن یک مشاور مناسب برای تکمیل پایان نامه خود یاری کند.

  مشاوره-پایان-نامه

  چه رشته هایی در تحصیلات تکمیلی نیاز به پایان نامه دارند؟

  همه رشته‌های دانشگاهی در مقطع ارشد و دکتری برای اتمام مستلزم ارائه پایان‌نامه هستند، البته  در مورد  پایان نامه دانش جویان رشته‌های فنی  مانند دیگر رشته ها حساسیت به خرج داده نمی شود البته ناگفته نماند پایان‌نامه‌های پژوهشی اعتبار بالایی دارند. دانشجویان رشته های پزشکی موظف‌اند، پایان‌نامه‌های علمی در سه دسته: پایان‌نامه عمومی، علوم پایه و  تخصصی تحویل دهند. پایان نامه کارشناسی ارشد، از مهمترین وظایف دانشجویان کارشناسی ارشد در دوره تحصیلات تکمیلی است که البته نیازمند تجربه زیاد و مهارت بالا است اما دوره ارشد کوتاه است و ممکن است اکثر دانشجویان به علت کمبود وقت قادر به  تکمیل مهارت های خود در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد نباشند از همین رو موسسات مختلفی برای مشاوره و کمک در اتمام پایان نامه کارشناسی ارشد به وجود آمده اند که  کمک به دانشجویان برای دستیابی به موفقیت را وظیفه خود می دانند و در این امر بسیار توانا شده اند. این موسسات همچنین نه تنها در امر چگونگی اتمام  بلکه در امر نگارش پایان نامه  نیز همکاری می کنند.

  ایستگاه-آموزش-مشاوره-پایان-نامه

  ایستگاه اموزش، مجموعه ای از بهترین موسسات در مشاوره تحصیلی

  ایستگاه آموزش مجموعه ای است که توانسته بهترین موسسات را جهت خدمت رسانی به دانشجویان گردهم آورد. این موسسات با هزینه ای مناسب و پایین آماده خدمت رسانی به دانشجویان رشته های مختلف هستند، پیداکردن یک موسسه و افرادی که با هزینه ای مناسب با دانشجویان همکاری کنند کار بسیار با اهمیت و مشکلی است، زیرا بسیاری از موسسات هزینه زیادی برای مشاوره در جهت نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از دانشجو خواستار هستندکه متاسفانه  کار آن ها به اندازه این مبلغ دریافت شده، کیفیت لازم  را ندارد. اما در ایستگاه آموزش شما می توانید موسساتی را بیابید که  نیروهای متخصص این موسسات پژوهشی  به دلیل سابقه طولانی در نوشتن تمام فصول پایان نامه کارشناسی ارشد، تجربه های زیادی طی سال های متمادی به دست آورده اند که البته از مهمترین فاکتورها برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، با تجربه بودن  افراد در زمینه این فعالیت می باشند و هزینه مناسبیکه از دانشجو دریافت می کنند. به همین دلیل ایستگاه آموزش به عنوان یکی از بهترین مجموعه های معرفی موسسات پژوهشی در کشور است که  توانسته رضایت و اعتماد دانشجویان، را به خوبی جلب کند.  این موسسات بهترین متخصصان هر رشته تحصیلی و فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور را در خود جای داده است تا پایان نامه ها از کیفیت بالایی برخوردار شوند و اصول نگارش و استاندارد های تکمیل پایان نامه به خوبی رعایت شود. این موسسات همچنین  در پاسخگویی به سوالات  و مشکلات پیش امده در پایان نامه دانشجویان سرعت  بالایی دارند. در حقیقت  این موسسات مفتخراند سرویسهای خود را با تکیه بر پشتیبانی و نظارت مستمر به دانش جویان ارائه دهند. از جمله اصول و مواردی که در حوزه کاری این موسسات پژوهشی است:

  1. تجزیه و تحلیل انواع پرسشنامه‌ و جداول به طور دقیق برای درج در پایان نامه
  2. تجزیه و تحلیل های آماری با استفاده از نرم افزارهای مختلف
  3. تحلیل معادلات ساختاری
  4. تحلیل مدل های هوش مصنوعی

  برای مشاوره با کارشناسان موسسات مختلف می توانید از مجموعه ایستگاه آموزش به عنوان رسانه تخصصی نیازمندی های آموزشی  https://istgahamoozesh.com/ad-tutoring/   کمک بگیرید. امید است این مجموعه بتواند پاسخگوی اعتماد شما باشد.