ایستگاه آموزش

آگهی تبلیغات مدرسه و تبلیغات مهد کودک

 • افزودن به علاقه‌مندی 3872 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2644 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1872 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2688 بازدید

  مهدگلهای اذز

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1291 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1230 بازدید

  مهد نور ایمان

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1228 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1247 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1615 بازدید

  کوشک نو نهالان

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1217 بازدید

  مهدصدرا

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1219 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1288 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1174 بازدید

  دبیرستان گسترش

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1262 بازدید

  دبستان گل نرگس

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1223 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1247 بازدید

  مهد سه ستاره

  3 سال قبل
 • مدرسه و مهدکودک

  انتخاب مهدکودک و مدرسه غیرانتفاعی

  پژوهش­های اخیر روانشناسی کودکان نشان دهنده این امر است که در دوران پیش از شروع دبستان یادگیری کودکان سریع­تر و عمیق­تر خواهد بود و بنابراین می­توان انتظار رشد استعداد کودکان و کشف آن­ها را در همین مرحله داشت. با این توضیحات می­توان درک خوبی از اهمیت فوق العاده دوران مهدکودک بر رشد و پرورش کودک شما داشت. یک مهدکودک مناسب استعدادها و توانایی کودک را از طریق فعالیت­های مختلفی که برای او تعریف می­کند کشف کرده و سپس با ممارست و تمرین­های مختلف سعی در پرورش و رشد استعداد کودک دارد. بر همین اساس بسیاری از پژوهشگران بر اهمیت دوران مهدکودک و پیش دبستانی در رشد کودک و موفقیت او در آینده تاکید بسیار دارند و بر روی تدریس برخی از آموزش­های اساسی در دوران مهد کودک مثل: زبان مادری، ریاضیات و تمرین هوش و تمرینات هنری و خلاقیتی اصرار دارند. آن­ها معتقدند حذف آموزش مهارت­هايي چون آواشناسي كلمات، آموزش اطلاعات عمومي و زبان دوم و آموزش صحيح رفتارهاي اجتماعي باعث دلزدگي از ورود به مدرسه و درنهايت افت شديد تحصيلي در ميان دانش آموزان مي­شود. پژوهشگران معتقدند بروز ناهنجاري هاي رفتاري- آموزشي چون ناتواني در درك مفاهيم آموزشي، بي قراري و شيطنت در كلاس، بيش فعالي، بي نظمي در انجام تكاليف يا رفتارهاي شخصي، فرار از مدرسه، تكرار پايه آموزشي و هر نوع عدم تعادل رفتاري-آموزشي ناشي از غفلت در آموزش صحيح در پايه پيش دبستاني است.

  اگر به میزان اهمیت و تاثیر دوران مهد کودک بر روی آینده فرزندان خود با درک کامل فکر کنید، شاید استرس تمام وجود شما را فرا بگیرد. علاقه کودک به زمینه تحصیلی یا زمینه استعداد و مهارتش در سال مهد کودک قابل تشخیص است. در واقع فرزند شما در دوران مهد کودک بزرگ می­شود و می­تواند مسیر خود برای آینده را مشخص کند. کودکان در مهد کودک حروف و اعداد را یاد می­گیرند، بازی می­کنند، به خلق مجسمه­های خمیری می­پردازند، نقاشی می­کشند و … که هر کدام از این فعالیت­ها اگر به خوبی و با دقت انجام شود می­تواند منجر به کشف استعداد فرزندتان شود. حالا شاید بهتر اهمیت انتخاب یک مهد کودک خوب را برای کودک خود درک کنید. دیگر مهد کودک را نمی­توان محلی برای نگهداری کودکان در نظر گرفت و باید به مهد کودک به عنوان محلی برای رشد و تکامل فرزندتان نگاه کنید. بخش بزرگی از تربیت و شخصیت کودک شما در خانواده شکل گرفته و بخش قابل توجهی نیز در دوران مهد کودک او شکل خواهد گرفت. ایستگاه آموزش بستری مناسب را برای معرفی مهدکودک­های برتر فراهم کرده است. در این سایت شما با در اختیار داشتن اطلاعات مربوط به مهدکودک­های مختلف و مقایسه آن­ها با یکدیگر می­توانید اطمینان داشته باشید که انتخاب مناسبی را در این زمینه انجام دهید. ایستگاه آموزش سعی دارد تا این استرس و نگرانی را از پدر و مادران دور کند که با انتخاب یک مهد کودک نامناسب منجر به مرگ استعدادهای کودک خود شده و از جهت رشد و پرورش مهارت­های مهم زندگی فردی و اجتماعی کودک خود دچار شک و تردید شوند. ایستگاه آموزش با توجه به فعالیت­های مداوم خود باعث شده تا مهدکودک­های فراوان و مناسبی اقدام به انجام تبلیغات در این درگاه الکترونیکی کرده و از آن برای جذب مشتری بهره ببرند که این امر کار را برای والدینی که به دنبال تحقیق و کسب اطلاعات راجع به مهدکودک­های موجود هستند را بسیار ساده می­کند. چرا تبلیغات مهم است؟ به طور کلی تبلیغات بستر مناسبی را برای به دست آوردن اطلاعات کاربردی در زمینه‌های مختلف فراهم می‌کند. تبلیغات مناسب به متقاضیان دریافت خدمات آموزشی کمک میکند تا با نگاهی دقیق‌تر تصمیم گیری نمایند. مدرسین و اساتید می‌توانند با تبلیغات درست و هدفمند، سوابق، سطح علمی، توانمندی‌ها و حوزه کاری خود را به متقاضیان معرفی کنند.

  مدرسه در شکل­ گیری شخصیت و زندگی آینده افراد به قدری تاثیرگذار و حیاتی است که بسیاری از افراد آن را خانه دوم اطلاق می­کنند. پس مدارس غیر انتفاعی هم به نوعی خانه دوم خصوصی و با امکانات بسیار برای برخی از دانش آموزان به حساب می­آید که مشخصا ویژگی­ها و امکانات منحصر به فردی دارد و از نظر شرایط رفاهی نسبت به مدارس دولتی در سطح بهتری قرار دارند که این امکانات باعث شده تا اطمینان خاطر والدین به سپردن فرزندان خود به مدارس غیر انتفاعی بیشتر از مدارس دولتی باشد. باید در نظر داشت که مدارس غیر انتفاعی بدون عیب نیز نیستند و اینکه بدون تحقیق فرزندان خود را به یک مدرسه غیر انتفاعی بسپارید می­تواند باعث خراب کردن آینده او شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با فاکتورهای انتخاب یک مدرسه غیر انتفاعی آشنا کنیم و در نهایت سایت ایستگاه آموزش را به منظور مقایسه مدارس غیر انتفاعی مختلف به شما معرفی کنیم.  زمانی که مدارس غیر انتفاعی تاسیس شده­اند، رویکرد اصلی آن­ها را بر اساس مشارکت والدین به منظور آموزش و پرورش دانش آموزان بود. بدین صورت مدارس غیر انتفاعی به یک مکانی مناسب برای رشد استعداد کودکان تبدیل شده که تجهیزات و امکانات فراوانی دارد. از فاکتورهایی که برای انتخاب مدرسه خوب مورد توجه قرار می­گیرد، کادر آموزشی مجرب مدرسه است. معلمان این مدارس، معلمان رسمی هستند یا معلمان با تاییدیه و گواهی معتبر از سازمان آموزش و پرورش برای تعلیم به فرزندان شما انتخاب می­شوند. اما اهمیت مقطع دبستان از تمامی مقاطع بیشتر است، زیرا باعث شکل گیری تصویر ذهنی کودک از مدرسه و آموزش می­شود. در دوره ابتدایی استعداد و مهارت پنهان کوکتان باید کشف شده، پرورش داده شود تا در سال­های آینده بتواند این استعداد را به بهترین شکل بروز دهد. بنابراین انتخاب مدرسه غیرانتفاعی در دوران ابتدایی یکی از مهمترین تصمیمات والدین در جهت رشد و موفقیت فرزندشان در آینده است. سایت ایستگاه آموزش با توانمندی جذب تبلیغات مدارس مختلف این امکان را برای والدین محترم فراهم کرده که با مقایسه ویژگی­های این مدارس بهترین انتخاب را برای مدرسه فرزند خود داشته باشند. اما مهمترین سوال این است که چگونه یک مدرسه غیر انتفاعی مناسب را انتخاب کنیم؟ امروزه با توجه به گسترش تبلیغات پر زرق و برق این نوع مدارس در جای جای شهر و سراسر فضای اینترنت، مقایسه و انتخاب بهترین گزینه کمتر از کندن یک کوه نخواهد بود. سایت ایستگاه آموزش با جذب تبلیغات مربوط به مدارس مختلف و ارائه مشاوره­های رایگان به والدین می­تواند کمک فراوانی به داشتن بهترین انتخاب برای آینده فرزندتان کند. در نظر داشته باشید که تبلیغ مدرسه غیر انتفاعی در ایستگاه آموزش در سال­های اخیر رشد داشته و این وبسایت با توجه به تعداد بازدید کننده بالایی که دارد می­تواند یک بستر خوب برای رشد کسب و کارهایی باشد که در زمینه مدارس غیر انتفاعی هستند. بنابراین مراجعه به ایستگاه آموزش بهترین انتخاب برای والدین و مدیران مدارس خواهد بود. برای تبلیغ کسب و کارتان که مرتبط با تاسیس یک مهد کودک و یا مدرسه غیر انتفاعی است با رعایت نکات مطرح شده می­توانید به سایت ایستگاه آموزش مراجعه کنید. به این ترتیب می‌توان با درج تبلیغات مهدکودک خود در سایت ایستگاه آموزش به درآمد و اعتبار بسیار خوبی بین والدین دست یافت که منجر به توسعه کارتان خواهد شد. علاقمندان به درج تبلیغات مهدکودک و یا مدارس غیرانتفاعی خود می‌توانند با شماره تلفن 66754225-021 تماس حاصل کنند و سوالات خود را از کارشناسان این مجموعه مطرح نمایند.