ایستگاه آموزش

آگهی تدریس خصوصی

 • افزودن به علاقه‌مندی 2681 بازدید

  تدریس خصوصی ریاضی

  2 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 2291 بازدید

  تدریس خصوصی فیزیک

  2 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 2076 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1981 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1369 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1394 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1516 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1530 بازدید

  تدریس زبان انگلیسی

  2 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1370 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1867 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1608 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2251 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2375 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2774 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1381 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 2088 بازدید
 • تدریس خصوصی

  تدریس خصوصی یکی از روش‌های موثر و کارآمد در فرآیند یادگیری است که به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد تا با دقت بیشتری به یادگیری موضوعاتی بپردازند که درگیرشان هستند. یکی از دلایل اصلی نیاز به تدریس خصوصی، تناسب این روش با نیازهای شخصی دانش‌آموزان است. هر دانش‌آموز دارای نقاط قوت‌ و ضعف‌ خود است، و تدریس خصوصی به معلم این امکان را می‌دهد تا به طور دقیق‌تر به نیازهای هر دانش‌آموز پاسخ دهد. این تناسب باعث می‌شود که فرآیند یادگیری برای دانش‌آموزان موثرتر و مفهومی‌تر باشد. در تدریس خصوصی، دانش‌آموزان از تمرکز کامل معلم بر روی خود بهره‌مند می‌شوند و این باعث می‌شود که آن‌ها بتوانند به سرعت مفاهیم جدید را درک کرده و پیشرفت کنند. بدون مزاحمت‌های کلاس‌های گروهی، دانش‌آموزان می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند و به طور کامل به آن‌ها پاسخ داده شود.

  تدریس خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس دانش‌آموزان می‌شود. زمان و توجهی که معلم به هر دانش‌آموز می‌دهد، باعث می‌شود که آن‌ها احساس کنند مهم و ارزشمند هستند و بهترین نتایج را می‌توانند بگیرند. همچنین تدریس خصوصی معمولاً باعث ایجاد علاقه بیشتر دانش‌آموزان به موضوعات تحصیلی می‌شود. زمانی که دانش‌آموزان متوجه می‌شوند که می‌توانند درس‌ها را با موفقیت یاد بگیرند و به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کنند، انگیزه بیشتری برای یادگیری پیدا می‌کنند. با درک این مزایا، می‌توانید بهترین استفاده را از تدریس خصوصی برای یادگیری و پیشرفت خود کنید. در ایستگاه آموزش، ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم تا با معلمان متخصص و با تجربه همراه شوید و به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

  چرا به تدریس خصوصی نیاز است؟

  • قطعا همه معلمان و اساتید برنامه‌ها و استراتژی‌های ویژه‌ای برای آموزش‌های خود دارند، اما وقتی صحبت از تعداد زیادی از دانش آموزان یا دانشجویان به میان می‌آید، شرایط کمی متفاوت می‌شود. در چنین وضعیتی مدرس باید شرایط عمومی کلاس را در نظر بگیرد. زیرا قدرت یادگیری، ویژگی‌های فردی و… در هر دانش آموز منحصر به فرد است  و این موضوع کار معلمان را به میزان قابل توجهی دشوار می‌کند. در صورتی که مدرس کیفیت آموزشی خود را بالا برده و به آموزش سطح بالاتر بپردازد، دانش آموزانی که از قدرت یادگیری پایین‌تری برخوردار هستند، آسیب می‌بینند. از سوی دیگر در صورتی که سطح آموزش‌ها برای افراد معمولی و ضعیف مناسب باشد، دانش آموزان باهوشی که از قدرت یادگیری بالاتری برخوردار هستند، لطمه خواهند دید. عموما در تمامی کلاس‌های آموزشی با تعداد دانش آموزان زیاد، سطح آموزشی در رده متوسط انتخاب می‌شود و سعی بر این است تا دانش آموزان قوی‌تر و ضعیف‌تر با استفاده از تدریس‌های مکمل، سطح دانش خود را ارتقا ببخشند.
  • در بسیاری از مواقع دانش آموزان از اینکه سوالات درسی خود را در کلاس بپرسند، واهمه دارند. در صورتی که والدین با این ویژگی فرزند خود آشنا باشند، می‌توانند با استفاده از تدریس خصوصی و برگزاری کلاس‌های رفع اشکال ، این مشکل را از میان بردارند.
  • نکته مهم دیگر اینکه تعیین کننده استراتژی‌های آموزشی و شیوه تدریس، مدرس است و هیچ شخص دیگری اجازه دخالت و نفوذ در این امر را  ندارد. در صورتی که می‌توان با استفاده از تدریس خصوصی، مدرسینی را انتخاب کرد که شیوه آموزشی آنها مورد تایید متقاضی دریافت خدمات آموزشی قرار داشته باشد.
  ایستگاه-آموزش-سایتآگهی-وتبلیغات-تدریس-خصوصی-اساتید-و-مدرسین
  دانشجویان، دانش آموزان و علاقه مندان می‌توانند با استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی باکیفیت سطح دانش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهند

  مزایای استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی

  • افرادی که علاقه‌مند به استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی هستند، می‌توانند زمان برگزاری کلاس‌ها را با توجه به زمان آزاد  خود تعیین کنند. به این ترتیب بسیاری از افرادی که به دلیل تحصیل یا اشتغال زمان کافی برای حضور در کلاس‌های آموزشی را در اختیار ندارند، می‌توانند از کلاس‌های تدریس خصوصی بهره‌مند شوند. البته که کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین برای افرادی که محدودیت زمانی بسیار بالایی دارند، بسیار مناسب‌تر است. این دسته از افراد می‌توانند به صورت بهینه‌تری از زمان اندک در دسترسشان استفاده نمایند.
  • در صورتی که معلمین تدریس خصوصی از بستر‌های تبلیغاتی و آنلاین مرتبط انتخاب شوند، هزینه‌های کمتری را در پی خواهند داشت. عموما قیمت آموزش‌های چنین مدرسینی از  کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه‌ها پایین‌تر است.
  • با استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی می‌توان از مدرس درخواست کرد که فقط بر روی مباحث درسی که بر روی آنها احساس ضعف وجود دارد، تمرکز شود. به این ترتیب می‌توان با کلاس‌های آموزشی کمتری به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

  آشنایی با روش‌های تدریس خصوصی

  عموما با توجه به درس و روحیه دانش آموزان می‌توان از دو شیوه آموزشی در تدریس استفاده کرد:

  • روش زبانی: در این شیوه تمامی بار مسئولیت آموزش بر گردن معلم است. معلم سعی دارد تا با استفاده از امکانات و تجهیزات مورد نیاز بهترین کیفیت  آموزشی را به شاگردان ارائه دهد.
  • روش فعال: در روش فعال دانش آموزان در تمامی مراحل آموزش پا به پای مدرس پیش می‌آیند و در مباحث به وجود آمده شرکت میکنند. عموما حضور دانش آموزان در این روش آموزشی بسیار ملموس است و به خوبی موضوع تدریس را درک می‌کنند.

   آشنایی با انواع کلاس‌های خصوصی

  در سال‌های اخیر تدریس خصوصی شکل و شمایل تازه‌ای به خود گرفته است. در واقع سعی بر این است تا هر فرد در هر شرایطی از یادگیری و  آموزش  بهره‌مند شود. در حال حاضر می‌توان تدریس خصوصی را به 3 رده مختلف تقسیم کرد. این رده بندی عبارتند از:

  1. تدریس خصوصی حضوری: در این شیوه مدرس در محل‌های مشخص حاضر می‌شود و  کلاس‌ها را برگزار می‌نماید. مدرسین می‌توانند آموزشها را در منزل شاگردان برگزار نمایند یا به واسطه آموزشگاه‌ها و موسسات مرتبط به تدریس در کلاس  مشغول شوند.
  2. تدریس خصوصی آنلاین:  باید اعتراف کرد که کرونا انقلاب عظیمی در شیوه آموزشی به وجود آورد . به طوری که در حال حاضر اغلب افراد ترجیح می‌دهند برای مدیریت بهینه زمان از کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنند. در این شیوه از شبکه‌های اجتماعی مختلف برای ایجاد ارتباط بین مدرس و شاگرد استفاده می‌شود.
  3. تدریس خصوصی ویژه معلولین: هیچ گاه نباید افراد کم توانا و معلول به خاطر شرایط ذهنی و جسمی خود از آموزش جا بمانند. خوشبختانه در سال‌های اخیر توجه بیشتری به این موضوع شده است و مدرسین زیادی به صورت تخصصی در این حیطه فعالیت دارند.

  نکات قابل توجه در زمان انتخاب معلم خصوصی

  انتخاب یک معلم خصوصی با تجربه، ماهر و خوش نام از موارد قبل توجهی است که باید پیش از ثبت نام برای تدریس خصوصی به آن توجه داشت. در صورتی که معلم خصوصی از مهارت و توانمندی کافی در امر آموزش برخوردار نباشد، شاگردان را از یادگیری  و پیشرفت دور می‌کند. در ادامه ممکن است این دور شدن از یادگیری موجب کاهش اعتماد به نفس در افراد شود.

  از همین رو توصیه می‌شود تا در زمان انتخاب معلم خصوصی به این موارد توجه شود:

  • مدرس باید عاشق رشته تحصیلی خود باشد و با میل و رغبت تمام  دانش خود را به شاگردان انتقال دهد.
  • یک مدرس موفق همواره در تلاش است تا با مطالعه و شرکت در دوره‌های آموزشی متنوع دانش خود را ارتقا ببخشد  و مباحث تازه‌ای از رشته خود را درک کند. بسیاری از مدرسین به این امر مهم بی‌توجهند و خیلی زود از تکنولوژی و تازه‌ترین دستاوردهای علمی جا می‌مانند. بدون شک این دسته از مدرسین شانسی برای پیشرفت در حوزه تدریس ندارند.
  • یک مدرس خوب به درستی شاگردان را شناسایی میکند و  درک کرده است که هیچ گاه دو انسان شبیه به هم  نخواهند بود. قطعا هر انسانی خصیصه‌های اخلاقی و توانایی یادگیری خاص خودش را دارد. یک مدرس موفق به خوبی این موضوع را درک میکند و سعی دارد تا متد آموزشی خود را با توجه به ویژگی‌ها و شرایط شاگردان انتخاب کند. به این ترتیب بازدهی کلاس خصوصی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند.
  • مدرس باید به درستی راه و رسم تعامل با دانش آموزان و والدین آنها را یاد گرفته باشد. اساتیدی که به اهمیت این امر واقف هستند، سعی دارند تا والدین را در جریان شرایط درسی فرزندانشان بگذارند و تا حدودی هم در مورد متدها و شیوه‌های آموزشی خود توضیح دهند. به این ترتیب والدین اعتماد کافی در مورد معلم و شیوه تدریس وی را به دست می‌آورند.
  • مدرسین موفق به خوبی درک کرده‌اند که در عصر نو به عنوان محور اصلی آموزش شناخته نمی‌شوند. در واقع مدرس در کنار  دانش آموز این محور را تشکیل میدهد. دانش آموزان باید با تحقیق و بررسی، خود را به مباحث آموزشی در نظر گرفته شده از سوی مدرس برسانند.
  • معلمین خوب، روانشناسان خوبی نیز هستند. این دسته از افراد در طول دوره آموزشی محیطی امن را برای شاگردان خود فراهم می‌کنند تا آنها بتوانند با آسایش خیال تمامی سوالاتشان را بپرسند. معلمین متخصص می‌توانند به خوبی بر نوع نگاه شاگردان تاثیر بگذارند. به این ترتیب می‌توانند این طرز فکر را در شاگردان ایجاد کنند که نیاز به یادگیری و آموزش دارند. قطعا در صورتی که شاگردان به این طرز فکر برسند، با میل و رغبت بیشتری در کلاس‌های آموزشی حاضر می‌شوند.
  • معلمین حرفه‌ای مفاهیم درسی پیچیده را به مباحث ملموس و ساده تبدیل می‌کنند و این قابلیت مهم‌ترین ویژگی یک معلم موفق است. دانش آموزانی که با چنین اساتیدی کلاس خصوصی داشته باشند، خیلی زود مفاهیم دشوار را درک خواهند کرد.
  • یک مدرس خوب از تکرار نکات مهم خسته نمی‌شود و بارها و بارها این موارد را در گوش شاگردانش مرور می‌کند. بدون شک تکرار مباحث مهم درسی موجب نهادینه شدن آنها در ذهن مخاطب می‌شود.
  • معلمین موفق با صبر و حوصله کافی به سوالات شاگردان پاسخ می‌دهند و به خوبی می‌دانند بدون پرسیدن سوال دریچه‌های تازه‌ای از درک و یادگیری در ذهن شاگردان باز نخواهد شد.
  حوزه-تدریس-خصوصی
  معلمان و اساتید می‌توانند با استفاده از سایت ایستگاه اموزش توانمندی‌های خود در حوزه تدریس را در سراسر کشور تبلیغ نمایند.

  چگونه بهترین معلم خصوصی را پیدا کنیم؟

  اگر این سوال، سال‌های پیش پرسیده می‌شد، در پاسخ باید می‌گفتیم که استفاده از تجربه‌های دیگران تنها راه شناسایی بهترین معلم خصوصی است. اما حالا پیشرفت و توسعه تکنولوژی تمام معادلات گذشته را بر هم زده است. در حال حاضر سایت‌های تبلیغاتی مختلف به کمک مدرسین آمده‌اند تا آنها بتوانند در بستری مناسب و مرتبط توانمندی‌های خود را توضیح دهند.

  ممکن است فردی به دنبال بهترین مدرس شیمی باشد و این استاد در شهر دیگری باشد. به لطف فضای مجازی می‌توان به راحتی به شماره تماس‌های چنین مدرسی دسترسی پیدا کرد و با استفاده از کلاس‌های آنلاین از توانمندی‌های آموزشی وی بهره‌مند شد.

  افرادی که  رزومه و سابقه فعالیتی مدرسین و اساتید برجسته و فعال در حوزه آموزش را بررسی کرده‌اند،  به خوبی می‌دانند که این افراد به فضای مجازی و اینترنت نگاه ویژه‌ای دارند. در واقع این دست از افراد فضای مجازی را به عنوان بستری لازم برای رشد کاری پذیرفته‌اند و با انجام تبلیغات هدفمند خیلی زود به نامی شناخته شده تبدیل شده‌اند. مدرسین حرفه‌ای می‌توانند با نگاهی زیرکانه، عملکردی هوشمندانه و با کمک گرفتن از  تبلیغات هدفمند در بستر اینترنت نام خود را به یک برند محبوب تبدیل کنند.

  عموما سایت‌های تبلیغات آموزشی در میان معلمین، مدرسین و شاگردان به عنوان یک بستر مناسب  برای جستجوی خدمات آموزشی به حساب می‌آید. البته توصیه می‌شود تنها به سایت‌هایی اعتماد شود که از اعتبار  کافی برخوردار باشند.

  ایستگاه آموزش، معتبرترین سایت تبلیغ تدریس خصوصی

  معلمان و اساتید می‌توانند با استفاده از سایت ایستگاه آموزش، شغل و مهارت آموزشی خود را در سراسر کشور تبلیغ کنند. افرادی که سابقه تبلیغ در سایت ایستگاه آموزش  را دارند به خوبی بازدهی بالای تبلیغات تدریس خصوصی در این سایت را درک کرده‌اند.  از آنجایی که موسسین و کارشناسان این مجموعه سابقه بالایی در امر آموزش دارند به خوبی با راه و رسم سودده برای تبلیغات آموزشی آشنا هستند. همین موضوع موجب شده است تا برندها و موسسات آموزشی شناخته شده این بستر تبلیغاتی را برای توسعه کسب و کار خود انتخاب نمایند.

  سوالات متداول

  1. آیا آگهی تدریس خصوصی لازم است؟

  اگر به دنبال پیشرفت چشمگیر و رسیدن به درآمدهای بالا  در حوزه آموزش هستید، بله به آگهی و تبلیغات نیازمند خواهید بود. در دنیای مدرن امروز بدون تبلیغات اینترنتی شانسی برای توسعه کسب و کار وجود ندارد.

  1. از چه سایتی برای تبلیغ تدریس خصوصی کمک بگیریم؟

  سایت‌هایی که به صورت تخصصی به معرفی اساتید برجسته حوزه آموزش مشغولند، بهترین انتخاب هستند. عموما مخاطبان اعتماد بیشتری به چنین سایت‌هایی دارند. ایستگاه آموزش سالهاست که به صورت حرفه‌ای در این عرصه فعالیت می‌کند.

  1. چه زمانی برای تبلیغات تدریس خصوصی مناسب است؟

  در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هر لحظه و هر روز برای تبلیغات تدریس خصوصی مناسب است. در واقع تبلیغات هدفمند از لازمه‌های بقا و پیشرفت در این حوزه به شمار می‌رود.

  1. بهترین معلم خصوصی چه ویژگی‌هایی دارد؟

  بهترین مدرسین حوزه آموزش در بخش تدریس خصوصی باید دارای دانش کافی، ظاهری برازنده، تعاملات اجتماعی قوی، قدرت تحلیل گری، مسلط به مفاهیم روانشناسی و… باشند.

  1. چرا تقاضا برای استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی زیاد شده است؟

  اشتغال والدین، همه گیری کرونا و مجازی شدن کلاس‌های درس از اصلی‌ترین موارد تاثیرگذار بر این افزایش تقاضا است.

  1. آیا تدریس خصوصی آنلاین بازدهی مناسبی دارد؟

  در صورتی که مدرس تجربه آموزش در بسترهای آنلاین را داشته باشد و بر راه و رسم آموزش در فضای مجازی مسلط باشد، می‌توان به بالا بودن بازدهی آموزشی امیدوار بود.

  1. آیا می‌توان به کیفیت آموزش مدرسین تدریس خصوصی حضوری اعتماد کرد؟

  اگر مدرسین از بستر‌های معتبر  و شناخته شده انتخاب شده باشند، هیچ نگرانی از بابت کیفیت آموزشی وجود نخواهد داشت. ایستگاه آموزش وسواس بالایی در انتخاب مدرسین خود دارد.

  1. آیا می‌توان معلم خصوصی آنلاین داشت؟

  بله. بسیاری از افرادی که تمایل به یادگیری دارند اما به دلیل کار، تحصیل و … زمان کافی برای حضور در کلاس‌های آموزشی را ندارند، می‌توانند از معلم خصوصی آنلاین کمک بگیرند.

  1. آیا تعرفه و قیمت تدریس خصوصی مشخص است؟

  حقیقت این است که مهارت و تخصص هر مدرس تعیین کننده این تعرفه و قیمت است. البته هزینه کلاس‌های خصوصی مدرسین تازه کار  در مقایسه با اساتید مجرب  و برجسته پایین‌تر است.

  1. هزینه تدریس خصوصی چقدر است؟

  نمی‌توان عدد مشخصی را برای تدریس خصوصی اعلام کرد. عموما سابقه  و شهرت مدرس، شیوه تدریس، سطح آموزشی و… از موارد تاثیرگذار بر هزینه‌های تدریس خصوصی هستند.