ایستگاه آموزش

آگهی تدریس تحصیلات تکمیلی

 • افزودن به علاقه‌مندی 1909 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1944 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1811 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1761 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1253 بازدید

  جزوات TOEFL

  3 سال قبل
 • افزودن به علاقه‌مندی 1200 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1552 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1418 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1274 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1192 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1437 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1506 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1314 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1277 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1340 بازدید
 • افزودن به علاقه‌مندی 1317 بازدید
 • تحصیلات تکمیلی

  موسسات عالی آزاد ( تحصیلات تکمیلی)

  نظام آموزشی کشور، مقاطع تحصیلی دانشگاهی را به دو دسته تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد، دکتری و فوق دکتری) و مقاطع تحصیلی پیشین(کاردانی و کارشناسی) تقسیم کرده است که اختلاف زیادی با یکدیگر دارند. تمامی مقاطع تحصیلی موجود در یک دسته از نظر موارد تحصیلی به هم شباهت‌ دارند. قبولی در هر مقطع نیازمند توانایی و مهارت در دروس مقطع پیشین است و همچنین داشتن اطلاعات کافی در زمینه تحصیلی خود است. ایستگاه آموزش در جهت توانمندی و شایسته سازی دانشجویان فضایی را فراهم آورده تا دانشجویان و محققین این امکان را داشته باشند که با بهترین مدرسان و متخصصین هر رشته  بیشترین تعامل را داشته باشند و از کلاس­ها و جزوات این مدرسان بیشترین بهره را ببرند. لازم به ذکر است به دلیل مشکلاتی از قبیل مسافت های طولانی داوطلبان مختلف با موسسات مذکور و یا شاغل بودن این افراد از برگزاری جلسات حضوری خودداری می­کنند.

  ایستگاه-آموزش-موسسات-عالی-آزاد-(-تحصیلات-تکمیلی)

  تفاوت اصلی تحصیلات تکمیلی با مقاطع تحصیلی پایین‌تر

  سازمان و ساختار مربوط به تحصیلات تکمیلی در کشورها و نهادهای مختلف بسیار متفاوت است. اما مفهوم  بنیادین تحصیلات تکمیلی به اعطای درجه‌های مختلف تحصیلی به دانش جویان و علم آموزان  بر می­گردد.. اصلی ترین تفاوت میان تحصیلات تکمیلی و مقاطع پیشین( کاردانی و کارشناسی) را می­توان در نوع علومی که به دانشجویان تدریس می‌شود یافت. در مقاطع کاردانی و کارشناسی علوم  مربوط به هر رشته  در سطح پایینی به دانشجویان  تدریس می‌شود که البته میزان این علوم بسیار زیاد است، اما در تحصیلات تکمیلی دامنه علومی که به دانشجویان تدریش می شوند بسیار از مقاطع پیشین کمتر است اما تخصصی تر و حول موضوعات محدودی است که همین امر موجب  پدید آمدن افراد متخصص در یک رشته می شود. تعداد دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی بسیار محدود و انگشت شمار است در حالی که در مقاطع پیشین تعداد دانشجویان محدودیتی ندارد. البته تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی در گذشته بسیار کمتر از امروزه بوده است. از دیگر تفاوت‌های تحصیلات تکمیلی و مقاطع تحصیلی پایین‌ترمی توان به تعداد واحدهای درسی دانشجویان اشاره کرد که دانشجویان تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) به دلیل محدودیت در زمان و تخصصی شدن دروس تعداد واحدهای کمتری نسبت به مقاطع پایین‌تر را پشت سر می­گذرانند.

  تفاوت-اصلی-تحصیلات-تکمیلی-با-مقاطع-تحصیلی-پایین‌تر

  مقایسه تحصیلات تکمیلی در ایران نسبت به کشورهای توسعه‌یافته

  در کشورهای توسعه ‌یافته  برای وارد شدن به بازارهر رشته، مدرک کارشناسی کفایت می­کند و ورود افراد به مقاطع بالاتر(تحصیلات تکمیلی) صرفا جهت مقاصد پژوهشی و آموزشی آن­ها است. متاسفانه در ایران به دلیل مدرک‌گرایی و یا با تصور اینکه ممکن است با مدرک بالاتر ‌بتوانند جایگاه‌ بهتری کسب کنند به مقاطع تحصیلی بالاتر وراد می شوند. تفاوت دیگر کشورهای توسعه یافته با کشور ما در این است که متاسفانه علومی که در دانشگاه به دانشجویان در هر مقطعی تدریس می­شود کاربردی نیست و دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود باید مهارت­های لازم را جهت ورود به بازار کار  کسب کنند. همین امر موجب شده فرصت­های شغلی برای افراد کاهش یابد زیرا صاحبان مشاغل و شرکت­ها فرصت آموزش‌ و کسب تجربه به افراد جدید را ندارند و به دنبال جذب افراد باتجربه و با سابقه هستند، به همین دلیل هم توصیه ما به شما این است که در زمان تحصیل خود سعی کنید در یک مکان مربوط به رشته تحصیلی خود کار کنید تا پس از فارغ التحصیلی با تکیه به دانش و تجربه ای که در صنعت کسب کرده­اید بتوانید یک شخص ممتاز برای استخدام در بخش های مختلف اجرایی باشید.

  مقایسه-تحصیلات-تکمیلی-در-ایران-نسبت-به-کشورهای-توسعه‌یافته

  شرکت در دوره‌­های موسسات مختلف برای قبولی در آزمون­‎‌‌های تحصیلات تکمیلی

  در سال­های اخیر آزمون کارشناسی ارشد و دکتری با تعداد قابل توجهی از شرکت کنندگان، یکی از آزمونهای مهم در میان فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی است. نداشتن پایه قوی در دروس تخصصی و زبان موجب رد شدن در این آزمون ها می شود. به همین دلیل هم موسسات مختلفی با تمرکز بر همین مسعله ایجاد شده است. هدف این موسسات ارقاع سطح دانشجویان برای قبولی در آزمون های مقاطع تحصیلات تکمیلی و تبدیل نقطه ضعف آن ها به نقطه قوت این افراد است. موسسات و مدرسان مختلف دوره­های خود را به دلیل اینکه امکان حضور در کلاس­ها به دلیل مسافت­های طولانی برای افراد مختلف ممکن نیست به صورت مجازی برگزار می­کنند مزیت دیگر این روش این است که کلاس­ها دیگر ظرفیت محدودی ندارند و صدها نفر از مناطق مختلف کشو رمی توانند در این دوره­ها حضور پیدا کنند. این دوره­ها معمولا یک تا دو ماهه هستتند. این موسسات با برگزاری کلاس­های مختلف زیر نظر اساتید و متخصصین هر درس و رشته دانشجویان و همچنین تهیه بسته­های آموزشی سعی در ارتقا دانشجویان دارند. با تلاش زیرگروه­های رشته­های مختلف مجموعه جزوات رشته­های مختلف با جزئیات زیر به دانشجویان داوطلب قبولی در آزمون­های تحصیلات تکمیلی ارائه می شود که از نکات بارز این مجموعه جزوات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. به طور معمول این مجموعه جزوات شامل بخش هایی از قبیل: جزوه دروس، خلاصه دروس مختلف، نکات مهم هر درس، سوالات پرتکرار هر درس + تست های پر تکرار
  2. جزوات منطبق بر سر فصل های جدید در کنکوراخرین سال ترتیب داده می­شوند
  3. مهم ترین و اصولی­ترین منابع کامل جهت آمادگی کنکور کارشناسی ارشد
  4. مجموعه جزوات با کیفیت تایپی بالا و قابلیت پرینت

  این جزوات حاصل زحمات زیرگروه هر رشته می­باشد که با کیفیت آموزشی بالا تهیه شده­اند و همچنین آن­ها آمادگی پاسخ گویی به شما را در زمان­های مختلف دارند.

  ایستگاه آموزش، سایت نیازمندی های آموزشی

  ایستگاه-آموزش،-سایت-نیازمندی-های-آموزشی-بستری-مناسب-برای-تبلیغات-تدریس-دروس-تخصصی

  ایستگاه آموزش، سایت نیازمندی های آموزشی بستری مناسب برای تبلیغات تدریس دروس تخصصی برای مقاطع مختلف از جمله مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد، علاقمندان به شرکت در این آزمون­ها می­توانند با کمی جست و جو در ایستگاه آموزش به نام و آدرس اینترنتی موسسات و مدرسان نمونه در ارائه خدمات آموزشی در زمینه آمادگی برای آزمون­های ورودی تحصیلات تکمیلی https://istgahamoozesh.com/ad-tutoring/  دسترسی پیدا کنند.