ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
آموزش فوق العاده کاربردی تناسب اندام

توضیحات آگهی

آموزش فوق العاده کاربردی تناسب اندام

مجموعه آموزشی فوق العاده کاربردی تناسب اندام
قیمت: به سایت مراجعه فرمایید
Arzanestan.ir

P90X یک برنامه ی تمرینی خانگی است که توسط Tony Horton ( تونی هورتون ) و شرکت Beach Body در آمریکا ایجاد و گسترش یافته است و هدف آن پیشرفت فیزیکی بدن طی ۹۰ روز بر پایه ی برنامه ی تمرینی شدید و با فاصله از هم است . این برنامه برای فیت نس (تناسب اندام ) تمام بدن طراحی شده است و شامل تمرینات قدرت دهنده ی ماهیچه ها و رگ های قلبی (تمرینات هوازی) و تمرین های کششی است که به فاز های ۳۰ روزه تقسیم شده است . طبق گفته ی هورتون برنامه ی Muscle Confusion (شوک عضلانی) از تحمیل تمرینات اضافی بر بدن و عضلات جلوگیری می کند و سبب یک پیشرفت صعودی در تمرینات و جلوگیری از تمرین زدگی می شود . بسیاری از ورزشکاران و افراد مطرح مانند Demi Moore ، Pink ، Matt Diaz ، David Akers و … به صورت غیر رسمی این محصول را تایید کرده اند و وقتی از آنها سوال شده است که چگونه به تناسب اندام رسیده اند آنها فقط از این برنامه نام برده اند .
P90X محصول پر فروش سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۹ بوده است و توسط کمپانی های مهم دنیا به فروش رفته است . این برنامه در باشگاه های کالیفرنیا توسط تونی هورتون مربی و مخترع این روش اجرا و آزمایش شده است . این محصول بدون نیاز به وسایل و تجهیزات خاص و قابل اجرا در خانه و حتی آپارتمان می باشد و کسانی که قصد دارند در مدت زمان کوتاه ( ۳ ماه ) به نتایج واقعا شگفت انگیزی برسند این محصول توصیه و پیشنهاد می گردد . ۱۰۰ % تضمینی در صورت اجرای برنامه در ۹۰ روز .
حال با یک شاهکار دیگر از این مربی مطرح دنیا در خدمت شما هسیتم.
مجموعه بی نظیر

Tony Horton’s 10 Minute Trainer + Power 90 Master Series – Complete DVD Workout Set

در Arzanestan.ir
آیا فکر میکنید وقت کافی برای ورزش کردن ندارید ؟ در طول بیش از ۲۰ سال من با طیف های مختلفی از مشتریان از جمله مشاهیر و بازیگران سرو کار داشتم که همگی آنها از بهانه نداشتن زمان کافی برای ورزش نکردن استفاده میکردند.همه ما نیاز به حد اکثر استفاده از زمان را در روز داریم به همین دلیل من برنامه ۱۰ minute trainer را برای کسانی که مشغله کاری زیادی دارند تهیه کردم.مهم نیست که چقدر سرشما شلوغه شما همیشه میتوانید ۱۰ دقیقه زمان رو پیدا کنید و نتایج شگفت انگیزی بگیرید
در حال حاضر هیچ بهانه ای وجود ندارد! با این تمرینات فوق العاده و برنامه غذایی آسان وزن شما کم شده عضلات شما از سر تا نوک انشتان پا تقویت شده و تناسب اندام شگفت انکیری نصیبتان میشود.
پس بهتره وقت رو تلف نکنی و همین امروز شروع کنی!!
چه سیستمی باعث شده تا برنامه ۱۰ minute trainer موثر باشد؟
رازی در پشت برنامه ۱۰ minute trainer نهفته است و آن هم استفاده از تکنیک my breakthrough Super Stacking Technique™ است . من با ترکیب موثری از حرکات ایروبیک ابتدا با تقویت عضلات قلب شروع کرده و سپس بر روی تمام نقاط بدن شما کار میکنم تا به بهترین نتایج در کمترین زمان دست پیدا کنید.پس به خودتان ۱۰ دقیقه فرصت بدید و این سیستم فوق العاده رو امتحان کنید!!
تناسب اندامی باور نکردنی فقط با ۱۰ دقیقه ورزش !!
Arzanestan.ir

 


 

name عنوان آگهی : آموزش فوق العاده کارب

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “آموزش فوق العاده کاربردی تناسب اندام”