ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
ثبت نام آزمون آیلتس IELTS در دبی امارات

توضیحات آگهی

ثبت نام آزمون آیلتس IELTS در دبی امارات

کشور امارات و بخصوص شهر دبی ، به لحاظ محبوبیت ویژه ای که نزد ایرانیان , صنعت توریسم در ایران دارد یکی از پر متقاضی ترین مراکز برای مراجعه و ثبت نام متقاضیان آزمون IELTS می باشد.

در امارات مراکز مختلف آزمون تحت نظر British Council و IDP و در شهرهای مختلف این کشور آزمون IELTS را برگزار می نمایند. مراکزی که به جهت شناخته شده بودن توسط متقاضیان و بخصوص ایرانیان و همینطور قدمت فعالیتشان در هر تاریخ آزمون پذیرای جمع کثیری از آزمون دهندگان می باشند.

مراکزی که در کشور امارات برگزاری آزمون IELTS را به عهده دارند و مقبولیت بیشتری بین متقاضیان ایرانی دارند به شرح ذیل می باشند:
1- مرکز آزمون British Council شهر دبی که به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز آزمون شناخته شده و همکاری بسیار خوبی با موسسه ملل دارد. از نظر ما این مرکز به لحاظ نمره دهی به عنوان یک مرکز متوسط شناخته می شود.

2- مرکز آزمون American College of Dubai که در نزدیکی City Centre و فرودگاه دبی قرار دارد. این کالج به عنوان یک مرکز آزمون جدید و زیر مجموعه IDP استرالیا فعالیت می کند. با توجه به همکاری بسیار خوبی که این مرکز با موسسه ملل دارد و با توجه به نمره دهی بسیار خوبی که دارد یکی از بهترین گزینه هایی است که به متقاضیان پیشنهاد می کنیم.

3- مرکز آزمون Abu Dhabi University که در شهر ابوظبی واقع شده و زیرمجموعه British Council فعالیت می کند. این مرکز با وجود فاصله تا شهر دبی اما به لحاظ نمره دهی در زمره مراکز آزمون خوب از نظر ما قرار می گیرد.

4- مرکز آزمون University Of Wollongong که در شهر دبی واقع شده و زیرمجموعه IDP استرالیا فعالیت می کند ، از 6 سال پیش مورد توجه ایرانیان متقاضی آزمون IELTS بوده است. اما چند سالی است که به نسبت گذشته از کیفیت نمره دهی مناسبی برخوردار نمی باشد.

بنا به همکاریی که در این چند سال با این مراکز داشته ایم می توانیم تا 3 روز پیش از آزمون نسبت به ثبت نام متقاضیان در این مرکز اقدام کنیم .

***مشاورین موسسه ملل در طول مدت زمان پروسه انجام ثبت نام تا تحویل کارنامه در کنار متقاضیان خواهند بود و کلیه امور مرتبط با این موضوع را پیگیری و به انجام می رسانند.***

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون آیلتس IELTS :
1-فرم 8 صفحه ای ثبت نام آزمون آیلتس(IELTS Application Form)
2-دو (2) قطعه عکس 4*6 پاسپورتی که حداکثر تا 6 ماه قبل گرفته شده باشد.
3-کپی پاسپورت

خدمات ما شامل:
1-ثبت نام آزمون آیلتس در مرکز مورد نظر شما(Registration)
2-اخذ کارنامه و ارسال آن به محل شما(TRF)
3-درخواست تجدیدنظر در نمرات در صورت تمایل شما (Inquiry)
4-درخواست کارنامه مجدد(TRF2)

هزینه ها:
1-برای مورد 1 و2 از خدمات ما که شامل ثبت نام آزمون و اخذ کارنامه TRF می باشد مبلغ 300 دلار هزینه دریافت می گردد.
2-برای مواردی که ثبت نام از مهلت قانونی خود گذشته باشد بنا به مورد تا حداکثر 50 دلار هزینه اضافه دریافت می گردد.
3-خدمات شماره 3 و 4 بنا به مورد و بسته به مرکز آزمون مبالغ جداگانه محاسبه و اعلام می گردد.

اطلاعات تماس:

1- Email: melal_inst@yahoo.com
2- Mobile: +98 912 2467345

قیمت: 300 دلار


دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ثبت نام آزمون آیلتس IELTS در دبی امارات”