ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
تک رقمی شدن در چند قدمی شماست

توضیحات آگهی

تک رقمی شدن در چند قدمی شماست

همراهان موفقیت در کنکور سلام

دانش آموزان و فارغ التحصیلان و همه ی عزیزانی که خود را برای کسب رتبه های برتر در کنکور 93 آماده می کنید حتما می دانید که کمتر از 1 سال از رقابت شدید برای تصاحب صندلی رشته های برتر و دانشگاهای معتبر بیشتر باقی نمانده است !!!!
آیا از فعالیت خود رازی هستید آیا در کنکور های آزمایشی تراز و رتبه های خوبی کسب می کنید که این مایه بس مباهات است و امیدواریم که هر دفعه قویتر از دفعات قبل ظاهر شوید اگر نه .. !!!هیچ نگران نباشید فقط بدانید که راه را دارید اشتباه می روید و کافیست کمی تغییر جهت بدهید.

این جمله یادتان باشد که اگر مسیری که تا بحال میرفتیدو دوباره بروید همون نتایجی رو کسب میکنید که تا بحال آوردید نگران نباشید هنوز فرصت کافی دارید !!!

سالهاست که به کار تحقیق و تفحص در اینکه رتبه های تک رقمی و دو رقمی چه راهیو رفتن مشغول هستیم و طی چند سال اخیر به نتایج فوق العاده و درخشانی رسیدیم که پاره ای از آن را وظیفه خود میدانیم که برای شما عزیزان باز گو کنیم..

1- اکثر این عزیزان طی یک برنامه مشخص و در یک کنکور آزمایشی استاندارد شرکت می کردند.

2- در کنار کتابهای درسی از کتابهای کمک آموزشی و منابع تستی معتبر استفاده میکردند. این نوابغ به درستی میدانستند که مثلا در درس فیزیک که دها ناشر و صدها کتاب منتشر شده کدام کتاب از همه بهتر و قویتر ظاهر شده یا دروس دیگه مثل شیمی و ادبیات و ریاضی و .. غیره از اون کتاب استفاده میکردند!

تلاش شما و مطالعه یک کتاب عالی %100 شمارو تکنیکی میکنه و آمادگی لازم به پاسخگویی هر تستی را خواهید داشت.

3- تکنیک های مطالعه تست زنی رفع خستگی زود هنگام و تکنیک های مرور رو غیره رو کاملا بلد بودند و به جای یک بار چندین بار یک مطلب رو می خواندند و مرور میکردند و تست میزدند.

4- حتما یا یک مشاور خوب داشتن یا از بسته های مشاوره ای عالی و منحصر به فرد استفاده می کردند , یک مشاور خوب کسی است که شما رو رشد بده و هر دفعه قویتر ظاهر بشید اگر تغییری نمکنید احتمالا مسیر را دارید اشتباه میرود و اگر نتایجتان درخشان است حتما هم مشاور خوب دارید و هم مسیر را درست می روید .

گروه آموزشی مدرسان برتر که تجمعی از اساتید و دبیران بنام کنکور کشور و رتبه های برتر سالهای قبل را در خود جای داده با همکاری موسسه پیک کتاب آماده هر گونه مشاوره و راهنمایی به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد .

به شما خواهیم گفت کدام کنکور آزمایشی خوب است!!
در هر درس از کدام کتاب کمک آموزشی و تستی استفاده کنید… . و دها مطلب دیگر که برای موفقیتتان لازم است!!

لازم به ذکر است که کلیه کتابهای منحصر به فرد و CD های آموزشی بصورت رایگان توسط پیک کتاب به سراسر کشور ارسال می شود.

با ما تماس بگیرید

6600 0216640 ** خط ویژه **

09123772123

با آرزوی موفقیت ش

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تک رقمی شدن در چند قدمی شماست”