ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
بهترین معلم خصوصی

بهترین معلم خصوصی در ایستگاه آموزش

امروزه به دلیل رشد بی رویه جمعیت و همچنین تمایل افراد به تحصیل در تمامی مقاطع تحصیلی، مراکز به حد کافی دارای کیفیت مناسب آموزشی نیستند و همین امر موجب شده بسیاری از افراد برای رفع مشکلات تحصیلی خود به دنبال پیدا کردن بهترین معلم خصوصی باشند که البته علاوه بر آموزش دروس به صورت خصوصی، دارای فن بیان و مهارت های ارتباطی خوبی نیز باشند تا بتوانند با دانش آموزان ارتباط مناسبی پیدا کنند و همچنین موجب افزایش رغبت آن ها به تحصیل شوند.

چگونه افراد این معلمان را بشناسند به آن ها دسترسی پیدا کنند؟ باید گفت در این مورد وجود شبکه های اجتماعی و وبسایت های آموزشی تا حد زیادی می توانند نتیجه بخش باشند. اما در این جا سوال دیگری پیش می آید که آیا می‌توان از هر وب سایت و شبکه اجتماعی برای این کار بهره برد؟ آیا معلمان جهت تدریس خصوصی با اطمینان می‌توانند برای آگهی تدریس خصوصی خود در این وب سایت ها هزینه کنند، و اینکه به طور تقریبی اثرگذاری این وب سایت ها تا چه حد می باشد؟ سایت بهترین معلم خصوصی در ایستگاه آموزش، فضایی است که تبلیغات شما در دسترس مخاطبان زیادی قرار خواهد گرفت. این مخاطبان می‌توانند به متقاضیان تدریس معلم خصوصی تبدیل شوند و ناگفته نماند که پیدا کردن چنین بستر مورد اعتمادی که از آن بتوان استفاده مفیدی برای تبلیغات کرد کار بسیار ساده ای نیست.

سایت ایستگاه آموزش با گردآوری بهترین معلمان خصوصی و اساتید كشور و بررسی سوابق و تایید آن ها، بستری مناسب جهت مقایسه و رتبه بندی معلمین و مدرسین ایجاد کرده تا دانش پذیران و والدین آن ها با خیالی آسوده اساتید و معلمین مورد نظر خود را بر اساس دسته بندی های درس و رشته، منطقه و… به راحتی پیدا کنند. این سایت دارای سابقه طولانی مدت در زمینه تبلیغات آموزشی می باشد و تمامی فراز و نشیب‌های مربوط به آن را به خوبی می شناسد. همین امر موجب شده در هیچ فضای دیگری امکانات بی‌نظیر این وب سایت دیده نشود زیرا اعتبار این وب سایت بر اعتبار آگهی تبلیغاتی آن بنا شده است. اگر به عنوان یک معلم خصوصی در ابتدای این راه قرار دارید، بهترین کار برداشتن قدم‌های مطمئن و حرفه‌ای می باشد.

چگونه یک تبلیغات اثر گذار برای معلم خصوصی داشته باشیم؟

برای درج تبلیغ تدریس خصوصی در ایستکاه آموزش اثر گذار لازم است آگهی دارای ویژگی‌هایی باشد که نظر دیگران را به خوبی جلب کند تا در آخر نتایج مطلوبی را به همراه داشته باشد. در این مورد توجه به چند نکته دارای اهمیت زیادی است به طور مثال قبل از انتخاب وب سایت و بستر تبلیغاتی، بهتر است درباره متن آگهی تصمیم گرفته شود.

 1. هرگز تنها به درج عبارت تدریس خصوصی در متن آگهی اکتفا نکنید. مخاطبان باید به اطلاعات بیشتری در این مورد دسترسی داشته باشند. آگهی مربوط به تدریس هر درس است باید درج شود به طور مثال برای تدریس زبان انگلیسی بهتر است عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی در متن درج شود.
 2. وجه تمایز معلم با دیگر معلمین به رخ کشیده شود مثلا اگر رتبه بالایی داشته یا محصلین برجسته ای داشته و یا به عنوان معلم نمونه انتخاب شده است، حتما به آن ها اشاره شود. جلسه اول اگر رایگان برگزار شود می تواند توانایی معلم را به افراد به خوبی نشان دهد. درج چنین مواردی در آگهی موجب جذابیت مطلب برای خوانندگان و علاقمندان می شود.
 3. یک عنوان و متن مناسب جهت تبلیغ برای معلم خصوصی تاثیر زیادی در جذب افراد دارد.
 4. عکس ها تاثیر زیادی در تبلیغات دارند، به همین منظور از درج عکس با رنگ بندی مناسب و جذاب در آگهی و اثرگذاری که بر مخاطب دارد چشم پوشی نکنید. درج عکس مناسب می‌تواند در تعداد تماس‌ها بعد از دیدن آگهی تاثیر زیادی بگذارد. ناگفته نماند وجود عکس ها در آگهی موجب جلب اعتماد مخاطبان مختلف می شود.
 5. یک آگهی ممکن است نتواند تمامی عنوان های درسی و خصوصیات تدریس یک معلم خصوصی را در خود جای دهد. به همین منظور لازم است که مهم ‌ترین آن ها را انتخاب کنید و در آگهی ذکر کنید.

اگر افراد بتوانند از تبلیغات به طور اصولی و کاربردی استفاده کنند، اهمیت آن در افزایش متقاضیان به خوبی قابل مشاهده است. در غیر این صورت تنها هزینه‌های گزافی را بر دوش معلمان خواهد گذاشت. اهمیت یک فضای مناسب و مشاوره مناسب از این نظر بسیار مهم است. سایت ایستگاه آموزش می تواند با بهره مندی از کادری مجرب بهترین ها را در زمینه تدریس خصوصی ارائه دهد.

ویژگی های بهترین معلم خصوصی

ویژگی-های-بهترین-معلم-های-خصوصی-کشور

در این مقاله برخی از ویژگی های بهترین معلم خصوصی کشور ذکر می شود. این ویژگی ها عبارت اند از:

 1. فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر: شکی نیست که بهترین معلم خصوصی خود لازم است در ایام تحصیل موفق بوده باشد و فارغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر باشد. دانشگاه معتبر محل تحصیل تا حد زیادی می تواند ملاک خوبی برای انتخاب یک معلم خصوصی زبده باشد.
 2. دارای مدرک تحصیلات تکمیلی(ارشد، دکترا): یک معلم یا استاد ایده آل باید دارای تحصیلات تکمیلی باشد به طور مثال داشتن مدرک دکتری برق از دانشگاه امیرکبیر به معنی یک استاد با سواد و زبده می باشد.
 3. دارای سابقه تدریس موفق: معلمان خبره و دارای رتبه علمی بالا معمولا در زمینه تدریس خصوصی و گروهی دارای سابقه کاری بالایی هستند. در سایت مذکور نیز اساتید لازم است حتما رزومه کاری و سوابق تدریس خود را اراده کنند.
 4. تدریس در موسسات و مدارس معتبر: اساتید مجرب قطعا در آموزشگاه ها و دانشگاه های معتبری نیز تدریس کرده اند.
 5. موفقیت شاگردهای قبلی: در رزومه این اساتید ردی از شاگردان ممتاز پیشین دیده می شود که این موضوع باعث افزیش رغبت دانش آموزان به تحصیل می شود. معلمانی که شاگردان قبلی موفقی داشته اند می توانند جزو بهترین مدرسین باشند.
 6. فیلم نمونه تدریس: معلمان موفق برای اطمینان به دانش آموختگان خود ممکن است جلسه اول را به طور رایگان ارائه دهند یا فیلم آن را در اختیار افراد قرار دهند تا موجب اطمینان متقاضیان از تاثیر شیوه تدریس خود شوند.
 7. فن بیان عالی و حمایت از شاگرد تا شب امتحان: معلمان تدریس خصوصی برتر با فن بیان بسیار خوب خود مطالب را از دید شاگردان خود بررسی می کنند و مناسب با فهم آن ها بیان می کنند و همچنین تا کمی پیش از امتحان به سوالات دانش آموختگان خود پاسخگو هستند.
 8. هزینه مناسب مربوط به کلاس خصوصی: اساتید تدریس خصوصی برای کلاس های خود نرخ مناسبی تعیین می کنند و این نرخ با میزان  و کیفیت آموزش رابطه مستقیم دارد. این اساتید مبنای کار خود را پول نمی دانند و وجدان کاری به آن ها اجازه نمی دهد بیش از تدریس از افراد هزینه طلب کنند.

مشخصات یک وب سایت مؤثر برای تبلیغ معلم خصوصی

وب سایت هایی که این توانایی را دارند که یک اگهی ایده آل و خوشایند گوگل به افراد ارائه دهند می توانند بستر تبلیغاتی ارزشمندی باشند. متن آگهی باید بدون کپی برداری از صفحات گول و کاملا جدید باشد در این صورت هم برای موتورهای جست و جو و هم برای مخاطبان جذاب خواهد بود. استفاده به جا و به اندازه از کلمات کلیدی در متن تبلیغ تعداد بازدید از آن را افزایش می دهد یک کارشناس اگاه به اصول سئو می داند که به چه میزان کلمات کلیدی در هر متن باید به کار برده شود و چه حد از آن توسط گوگل مردود می شود. همچنین کلمات کلیدی نیز باید مناسب و توسط افراد متخصص در این حوزه انتخاب شوند در غیر این صورت نتیجه معکوسی به همراه خواهند داشت.

معلمین می توانند در ابتدا از تعرفه‌های رایگان سایت ایستگاه آموزش استفاده کنند و پس از آن کم کم به سراغ تبلیغات دارای هزینه‌ بروند. سایت مذکور این امر را با هزینه ای مناسب انجام می دهد. در حقیقت افراد نباید به هر وب سایتی برای تبلیغات خود اعتماد کنند. وب سایت ذکر شده که مخاطبان آن از سراسر کشور هستند بهترین گزینه برای این گونه تبلیغات است.

ایستگاه آموزش بستری مناسب برای تبلیغ معلم خصوصی

سایت-ایستگاه-آموزش،-سایت-نیازمندی-های-آموزشی

این وب سایت آموزشی با بهره مندی از تمامی پارامترهای یک وب سایت ایده آل تبلیغاتی می تواند انتخاب‌ مناسبی برای افراد باشد. وب سایت مورد نظر فضایی مناسب جهت تبلیغات آموزشی به صورت تخصصی است. تعرفه‌های مختلفی در این وب سایت برای افراد گذاشته شده که به طور حتم همه متقاضیان می توانند تعرفه مناسب خود را در میان آن ها پیدا کنند. افرادی که از این وب سایت استفاده می‌کنند، همه در تدریس شهره هستند و استادان کاربلد و ماهری هستند که این فضا را برای تبلیغات خود انتخاب کرده اند و بازدید روزانه  از این سایت یکی از مهم ترین دلایل این امر است. لینک سایت مذکور برای دیدن معلمان تدریس خصوصی و ویژگی های آموزشی آن ها http://istgahamoozesh.com .

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید