ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
بهترین آموزشگاه زبان

بهترین آموزشگاه زبان در ایستگاه آموزش

برای همه افراد پیش آمده که قصد یادگیری زبان انگلیسی را داشته اند اما با این وجود نمی دانستند که در کدام موسسه زبان ثبت نام کنند و یادگیری را آغاز کنند. در هر شهر و منطقه موسسات زبان متعددی وجود دارد اما آیا همگی استاندارد و قابل اطمینان می باشند؟ بهترین آموزشگاه زبان باید چه ویژگی ها و پارامترهایی را دارا باشد؟ چگونه می توانیم یک آموزشگاه زبان معتبر پیدا کنیم؟ این سوال‌ها اگر چه بسیار کوتاه و ساده به نظر می رسند، اما جواب دادن به آن‌ها چندان ساده نمی باشد.

تقریبا بیشتر افراد حداقل برای یک بار تجربه رفتن به آموزشگاه های زبان مختلف را دارند: گاهی ممکن است فرد از همان ابتدای شروع کلاس ها از آموزشگاه خود ناراضی بوده باشد، گاهی هم این اتفاق پس از طی یک یا دو ترم کلاس رفتن رخ داده و بعد از آن شخص دیگر تمایلی به ادامه یادگیری از خود نشان نداده است. دلیل این امر ممکن است نوع آموزش استاد، فضای آموزشگاه، عدم زمان برای رسیدگی به تکالیف و حتی امکانات پایین آموزشگاه بوده باشد. همه یا بخشی از دلایل ذکر شده موجب پایین آمدن انگیزه افراد برای اتمام دوره های آموزشی خود می شود.

سایت ایستگاه آموزش یک بستر مناسبی است که آموزشگاه‌های معتبر و استاندارد زبان، آگهی تدریس زبان مربوط به خدمات خود را در آن به اشتراک می گذارند. این سایت به دلیل بازدید بالای همه روزه دانش آموزان و والدین آن ها، دانشجویان و افراد مختلف در نقاط مختلف کشور بهترین فضای تبلیغاتی برای معرفی بهترین ها به متقاضان می باشد. در این مقاله قصد داریم  مهم ترین معیارها، استانداردها و ویژگی های یک کلاس و آموزشگاه زبان ایده آل را با شما عزیزان در میان بگذاریم لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مهم ترین ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان

مهم-ترین-ویژگی-های-یک-آموزشگاه-زبان-ایده-آل

امروزه در هر شهر و منطقه ای بیشمار آموزشگاه زبان انگلیسی به چشم می خورد که همه آن ها ادعا دارند بهترین آموزشگاه زبان هستند و بهترین نتیجه را از دوره های آن ها می توان به دست آورد و برای متقاضیان در میان این همه شعار رنگارنگ یک انتخاب درست تا حدی گیج کننده است البته برای شناخت یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب روش‌هایی وجود دارد که در اینجا بخشی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

 1. مشتری مداری از ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر است.
  توجه و اهمیت بالای اداره کنندگان آموزشگاه به اهداف دانشجویان و برطرف کردن سوالات و ابهامات مختلف آن ها یکی از مهم ترین روش های شناخت آموزشگاه زبان معتبر و مناسب است. در یک آموزشگاه زبان مناسب وظیفه اصلی پرسنل، ارائه خدمات دلسوزانه به متقاضیان می باشد.
 2. یادگیری مناسب در فضای آموزشی مناسب رخ می دهد!
  آرامش یک آموزشگاه از مهم ترین شاخصه‌های آموزشگاه زبان معتبر است. زبان آموزان اغلب کمی استرس از بلد نبودن یا درست متوجه نشدن مطالب دارند به همین دلیل فضای مناسب و صمیمانه آموزشی، میزان استرس زبان آموز را تا حد قابل توجهی کم می کند، استرس زیاد مانع از یادگیری افراد می شود. فضای آموزشی باید به گونه ای طراحی شود که زبان آموز حس آرامش منزل خود را داشته باشد. در اکثر آموزشگاه ها شاهد صدای زنگ و رفت و آمدهای زیاد و هجمه گفت و گوهای بلند هستیم که این ها قاتلان اصلی یادگیری و آرامش هستند. نمی توان از تاثیر دکوراسیون محیط های آموزشی از جمله آموزشگاه های زبان، در یادگیری افراد غافل شد که البته لازم است تفاوت قابل توجهی با محیط های اداری داشته باشد. محوطه آزاد موسسه زبان نیز باید فضایی آرام بخش باشد تا زبان آموزان محیط موسسه را علاوه بر یک فضای آموزشی، یک فضای مفرح حس کنند و بتوانند زمانی که در موسسه هستند اوقات خوشی را بگذرانند. ایستگاه آموزش یک فضای مناسب برای معرفی بهترین آموزشگاه زبان می باشد.
 3. استادان موفق از دیگر پارامترهای یک آموزشگاه زبان معتبر هستند.
  تنها نمی توان گفت که تسلط داشتن بر یک زبان و حتی زبان مادرزادی معیار خوبی برای انتخاب یک فرد به عنوان استاد زبان می باشد. به طور مثال همه ما بر زبان فارسی تسلط کامل داریم و زبان مادری ماست اما آیا همه ما می توانیم یک استاد زبان فارسی مناسب باشیم و این زبان را به خوبی آموزش دهیم؟ قطعا خیر و مهارت های گفتاری و مناسب جهت درک دانشجویان بسیار حائز اهمیت هستند.در یک موسسه معتبر زبان انگلیسی، باید میزان محبوبیت و رضایت متقاضیان از عملکرد استادان و پرسنل مجموعه، به صورت نظر سنجی های دوره ای از زبان آموزان صورت گیرد تا هم معیاری برای سنجش و کارآمدی اساتید چه از لحاظ سطح علمی و چه از جهت مهارت آن ها در تعلیم و اخلاق و هم ابزاری برای بالا نگه داشتن سطح آموزشی موسسه وجود داشته باشد. درحقیقت یک معلم خوب نقش بسزایی در فرایند یادگیری متقاضیان بر عهده  دارد. نحوه تدریس معلمان و همچنین استفاده از منابع مختلف جهت راحت کردن یادگیری و ایجاد انگیزه در زبان آموزان همگی تا حد زیادی به معلمان مربوط می باشد. یک معلم خوب باید یک راهنمای خوب نیز باشد. شناخت کافی از علایق و و تفاوتهای های شخصیتی دانشجویان از دیگر فاکتورهای یک استاد خوب می باشد.
  یک-آموزشگاه-زبان-انگلیسی-معتبر
 4. منابع آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.
  یک معیار برای انتخاب کتاب ایده آل این است که کتاب باید شامل چگونگی تدریس و تکنیک های پیشنهای از مؤلف به صورت جزء به جزء باشد. برای مثال از دلایل موفقیت کتاب های Four Corners، طبقه بندی راحت کتاب برای راهنمایی مدرسین در Teacher’s Book  می باشد، هر چه میزان رابطه مؤلفان کتاب و استادان بیشتر شود، شاهد موفقیت بیشتر استاد در آموزش زبان خواهیم بود. شما در سایت ایستگاه آموزش شاهد آموزشگاه های خواهید بود که اصولی ترین منابع آموزشی را در اختیار متقاضیان خود قرار می دهند.
 5. در هنگام انتخاب یک آموزشگاه زبان معتبر، به تجربه یادگیری توجه شود!
  در یک آموزشگاه مناسب، دانش پذیران امکان تجربه و سعی و خطا دارند. محیط آموزشی استاندارد محیطی است که به دانشجو فضای مناسب جهت تمرین و استفاده از نتایج استنباط و تحلیل خود را بدهد، در غیر این صورت یادگیری کامل نخواهد بود.
 6. به سیستم ارزشیابی آموزشگاه زبان توجه شود.
  در یک آموزشگاه زبان مناسب آزمون ها به هیچ وجه موجب استرس افراد نمی شوند. طبق استانداردهای بین المللی، امتحانات در طول دوره باید با امکان مراجعه به جزوات آموزشی یا Open Book باشند. ارائه پروژه مورد علاقه هر فرد به او به صورت سخنرانی (Lecture) در طول ترم به جای امتحانات استرس زا و سنگین و پرحجم آخر ترم می تواند نتایج درخشانی داشته باشد.سیستم-ارزشیابی-آموزشگاه-زبان
 7. تجهیز کلاس به سیستم صمعی و بصری مدرن
 8. چیدمان و دکور مناسب
 9. ایجاد ارتباط بین کلاس درس و زندگی روزمره
 10. متکی بودن کلاس زبان انگلیسی خوب بر فعالیت زبان آموزان

دیگر مواردی هستند که در بهترین آموزشگاه زبان شاهد آن ها هستیم.

سایت ایستگاه آموزش، نیازمندی های آموزشی

برای جذب افراد به یک آموزشگاه معتبر زبان، استفاده از تبلیغات به صورت اصولی می تواند به شدت تاثیر گذار باشد. سایت ایستگاه آموزش با جذب تبلیغات مربوط به آموزشگاه های مختلف توانسته در سال های اخیر کمک فراوانی به جذب افراد کند.  این  سایت آگهی های مختلف را به صورت رایگان و ویژه در معرض عموم قرار می دهد تا افرادی که به دنبال یک آموزشگاه مناسب در زمینه های مختلف هستند بتوانند با مراجعه به این سایت از میان گزینه های مختلف، بهترین آموزشگاه و مناسب ترین با شرایط خود را انتخاب کنند. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایستگاه آموزش به آدرس https://istgahamoozesh.com مراجعه کنید.

سایت-ایستگاه-آموزش،-سایت-نیازمندی-های-آموزشی

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید