ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
بهترین آموزشگاه رانندگی

بهترین آموزشگاه رانندگی در ایستگاه آموزش

امروزه به دلیل بهبود سطح زندگی مردم مهارت رانندگی لازمه هر فرد است. به طور کلی یادگیری رانندگی را می توان یکی از مهم‌ترین مهارت‌های فردی دانست که باید به اصولی‌ترین حالت ممکن فراگرفته شود. انتخاب مربی رانندگی و همین‌طور آموزشگاه رانندگی مناسب برای یادگیری رانندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین دلیل افراد باید زمان زیادی را صرف پیدا کردن بهترین آموزشگاه رانندگی کنند تا در نهایت پس از پایان دوره به یک راننده ماهر تبدیل شوند. در این مطلب با شما هستیم تا مهم ترین معیارهای شناخت بهترین آموزشگاه رانندگی را به شما معرفی کنیم.

بهترین آموزشگاه رانندگی هم می تواند محیط مناسبی برای یادگیری رانندگی باشد و هم می تواند یک تجارت پر سود برای سرمایه دارانی باشد که قصد کار افرینی و توسعه شهری دارند البته این امر تا حد زیادی به این بستگی دارد که تا چه حد معیارهای یک آموزشگاه ایده ال را دارا  باشند هر چه این یک آموزشگاه پارامترهای بیشتری را رعایت کرده باشد می تواند بیشتر موجب افزایش سرمایه بنیان گذاران یک آموزشگاه شود.

ایستگاه آموزش یک فضای مجازی مناسب جهت معرفی و تبلیغات گسترده کسب و کارهای آموزشی است. با مراجعه به صفحه<<آگهی رانندگی>> در ایستگاه آموزش می‌توانید بهترین آموزشگاه رانندگی مد نظر خود را پیدا کنید.

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه رانندگی

اگر قصد راه‌اندازی یک آموزشگاه رانندگی ایده‌آل و مورد پسند عموم دارید به طور کلی قبل از هر چیز باید به کلیت یک آموزشگاه بپردازید و بررسی کنید که چه ویژگی‌هایی می تواند انتظارات مردم از یک آموزشگاه رانندگی مناسب را براورده کند. در ادامه به برخی معیار های مهم بهترین آموزشگاه رانندگی میپردازیم:

ویژگی‌های-یک-آموزشگاه-رانندگی-ایده-آل

 1. نظم برنامه های کلاسی در بهترین آموزشگاه رانندگی

  نظم برنامه های کلاسی از ابتدا تا انتهای دوره آموزشی بسیار حائز اهمیت می باشد. نظم یکی از مهم‌ترین مسائل پیرامون جذب افراد به یک آموزشگاه رانندگی مناسب است، موضوع نظم باید اهمیت زیادی نسبت به دیگر مسائل در برنامه‌ریزی های یک آموزشگاه داشته باشد. به دلیل این که پشت سر گذاشتن کلاس‌های رانندگی مستلزم موفقیت در دو بخش تئوری و عملی است، یک آموزشگاه رانندگی مناسب باید دارای برنامه‌ریزی دقیق و اصولی در هر دو بخش باشد. به این ترتیب هنرجویان می توانند بدون اتلاف وقت، با یک برنامه‌ریزی منظم هر بخش را به خوبی پشت سر بگذارند.

 2. اهمیت یکسان به بخش های مختلف آموزش رانندگی

  از دیگر مسائل مهم در یک آموزشگاه نحوه آموزش دوره‌های تئوری و عملی است. اکثر آموزشگاه‌های رانندگی سطح کشور تمرکز خود را بر روی کلاس‌های عملی می‌گذارند و دیده شده که به راحتی از کنار کلاس‌های تئوری عبور می کنند. و این در حالی است که بخش زیادی از مهارت افراد در رانندگان مربوط به این حوزه می باشد موضوعاتی از قبیل قوانین رانندگی، مسائل فنی و قطعات خودرو از این حوزه هستند. در نتیجه یک آموزشگاه رانندگی خوب  برای موفقیت در جذب افراد باید به دوره‌های تئوری نیز به اندازه دوره های عملی اهمیت داده شود. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که آموزشگاه مربوط جزوه و یا سی دی آموزشی مناسبی در این حوزه به هنرجویان خود ارائه ندهد. همان طور که انتظار می رود در چنین شرایطی تنها تمرکز هنرجویان بر محتوا‌های ذکرشده در کلاس ها می باشد و لازم است در همین کلاس‌ها به تمامی سوالات آن ها به خوبی پاسخ داده شود.

 3. فضای مناسب آموزشگاه رانندگی

  یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های یک موسسه یا آموزشگاه رانندگی مناسب، داشتن فضای مناسب جهت پارکینگ خودرو‌های آموزشی می باشد. موضوع مهم دیگری در رابطه با فضای آموزشگاه وجود دارد درحقیقت افراد برای یادگیری رانندگی به نزدیک‌ترین آموزشگاه رانندگی به محل کار یا حل زندگی خود مراجعه می کنند، تا بتوانند دسترسی آسانی به آن داشته باشند و در طی دوره های کوتاه مدت و البته فشرده رانندگی به راحتی به آن جا رفت و آمد داشته باشند. به این ترتیب اگر آموزشگاه رانندگی انتخابی فرد فضای پارک خودرو‌های خود را تا حد ممکن در محدوده آموزشگاه خود انتخاب کرده باشد رفت و آمد هنرجو راحت‌تر خواهد بود. در غیر این  صورت دسترسی به خودرو‌ها برای هنرجویان تا حدودی سخت‌ می شود.

 4. مربیان آموزشگاه

  البته که انتخاب مربیان زبده و بااخلاق از دیگر مسائلی است که در رابطه با انتخاب یک آموزشگاه مناسب هنرجویان به آن دقت می کنند. حتما می‌توانید حدس بزنید که اگر مربیان رانندگی در حوزه تئوری و همچنین عملی از مهارت کافی برخوردار نباشند و همچنین رفتار مناسبی با هنرجویان نداشته باشند تا چه حد می تواند در انتخاب دیگر افراد برای مراجعه به آموزشگاه تاثیر منفی بگذارد و موجب از رونق افتادن یک آموزشگاه شود. این موضوع موجب وحشت هنرجویان از آموزش رانندگی می شود.

ویژگی‌های مربی رانندگی خوب

 • یک مربی رانندگی خوب می تواند در یادگیری هنرجویان تأثیر بسیار بگذارد به همین علت هم او را مهم‌ترین رکن در انتخاب یک آموزشگاه رانندگی خوب به شمار می آورد. بارها دیده شده که بسیاری از هنرجویان ترجیح داده اند مربی رانندگی آن‌ها فردی بااخلاق باشد تا موجب دلسردی افراد نشود. گاهی دیده شده که مربیان با کمترین خطایی از هنرجویان به شدت تند با آن ها رفتار می‌کنند که این امر می تواند موجب از بین رفتن اعتماد به نفس هنرجویان شود.
 • مسئله دیگری که اهمیت زیادی دارد مربوط به وجدان کاری مربیان رانندگی است. درحقیقت در برنامه‌ریزی اصلی آموزشگاه‌ها تعدادی کلاس عملی برای افراد مشخص می‌شود و پس از اتمام این دوره ها مربی می‌تواند تعداد دیگری کلاس اضافه کند و هزینه اضافی آن‌ها را نیز دریافت کند. این مسئله بسیار مهم است که مربی با توجه به وجدان خود باید به بررسی کلاس‌های پشت سر گذاشته‌شده بپردازد، نه آنکه به دنبال دریافت سود و هزینه بیشتری باشد.
  امروزه هزینه کلاس‌های رانندگی بسیار بالا رفته و به همین دلیل هزینه‌های اضافه می تواند تاثیر منفی بر دیگر افراد بگذارد. پس انتخاب مربیان کارآزموده و البته با وجدان برای یک آموزشگاه رانندگی اهمیت زیادی دارد و می تواند به طور کلی بر دیدگاه افراد در مورد آموزشگاه تاثیر بگذارد و چه بهتر که این تاثیر مثبت باشد و موجب جذب افراد بیشتری به آموزشگاه شود. ایستگاه آموزش فضای مناسبی برای نشان دادن این بازخوردهای مثبت است.

ویژگی‌های-مربی-رانندگی-خوب

گام های انتخاب آموزشگاه رانندگی مناسب

هنرجویان به دنبال یافتن بهترین آموزشگاه رانندگی مناسب خود هستند که درصد قبولی افراد را در مرحله اول بالا ببرد و مهم‌تر از آن هنرجویان را تبدیل به رانندگانی با مهارت بالا کند به هر حال آموزش مهارت مهمی چون رانندگی شوخی نیست . اگر افراد به حد کافی از آموزش خوبی برخوردار نبوده باشند عواقب جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت. اگر بررسی عوامل بالا برای یک فرد که به دنبال آموزشگاه رانندگی مناسبی است مشکل می باشد می تواند از طریق سه گام زیر آموزشگاه نهایی را انتخاب کند.

 1. بررسی آموزشگاه های منطقه محل زندگی

  در گام اولی هنرجو باید به بررسی آموزشگاه های منطقه محل زندگی خود بپردازد. هر منطقه از کشور دارای یک تا چند آموزشگاه می باشد در ایستگاه آموزش می توان از مناطق مربوط به مطرح ترین موسسات کشور باخبر شد .در کلان شهر ها این تعداد بسیار بیشتر است. در اصل باید تمامی اصول مربوط به آموزشگاه حساب و کتاب ویژه ای داشته باشد و از قرارداد های رسمی و معتبر و مجوز ها و رسید های قانونی استفاده کند. تا اگر به هر دلیلی زمانی هنرجو با مشکل روبره شد امکان پیگیری مسئله ممکن باشد. دقت کنید که هزینه آموزش باید طبق همان قیمت اعلام شده اتحادیه آموزشگاه های رانندگی باشد.

 2. بررسی درصد قبولی هنرآموزان و سابقه مربیان آموزشگاه ها

  بررسی درصد قبولی هنرآموزان و سابقه مربیان آموزشگاه ها تا حد زیادی می تواند مثمر ثمر باشد. اغلب افراد با پرس و جو از افرادی که دوره های رانندگی را گذرانده اند و همچنین اطلاعاتی که دیگر هنرجویان در شبکه های آموزشی به اشتراک می گذارند یک آموزشگاه رانندگی را انتخاب می کنند. مربیان یک آموزشگاه مناسب باید دارای صبر و تجربه بالایی باشند. دامنه ی اطلاعاتی گسترده داشتن از دیگر خصوصیات مربیان موفق است.

 3. پرسنل اداری آموزشگاه ها

  پرسنل اداری آموزشگاه ها دارای اهمیت بالایی هستند آن ها نقش مهم و تاثیر گذاری روی نظر افراد برای انتخاب نهایی آموزشگاه رانندگی می گذارند. به همین دلیل آموزشگاه ها از لحاظ برخورد با مراجعه کنندگان توسط پرسنل و کادر خود بسیار سخت گیر عمل می کنند. احساس خوبی که از  یک محیط و پرسنل آن بخش به مراجعه کنندگان منتقل می شود  قطعا موجب جذب افراد به سوی آموزشگاه می شود و با انگیزه بیشتری یادگیری خود را آغاز می کنند. مدیریت بخش اصلی هر مجموعه می باشد زیرا در انتخاب مربیان و پرسنل اداری و تمامی برنامه ها دخالت و نظارت دارد از همین رو بسیار حائز اهمیت است. البته لازم است هنرجویان نیز به طور کامل حواس خود را معطوف یادگیری کنند تا در نهایت به نتیجه مطلوبی برسند.

ایستگاه آموزش، سایت نیازمندی های آموزشی

برای راه اندازی و جذب افراد به یک آموزشگاه رانندگی مناسب تبلیغات می تواند در صورت اصولی بودن نقش ویژه ای داشته باشد. ایستگاه آموزش با جذب تبلیغات مربوط به آموزشگاه های مختلف می­تواند کمک فراوانی به انتخاب مجموعه شما توسط افراد مختلف داشته باشد. این سایت آگهی های مختلف را به صورت رایگان و ویژه در معرض عموم قرار می دهد. افرادی که به دنبال یک آموزشگاه رانندگی مناسب هستند می توانند با مراجعه به ایستگاه آموزش از میان گزینه­‌های مختلف، بهترین را با توجه به معیارهای یک آموزشگاه مناسب انتخاب کنند. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت ایستگاه آموزش به آدرس  http://istgahamoozesh.com/ad-tutoring مراجعه کنید.

ایستگاه-آموزش،-سایت-نیازمندی-های-آموزشی

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید