ایستگاه آموزش
ایستگاه آموزش
آگهی تدریس خصوصی

آگهی تدریس خصوصی در ایستگاه آموزش

کشور ما یکی از جوامع دارای بیشترین میزان تحصیل کنندگان در مقاطع تحصیلات عالی و حتی تکمیلی  می باشد و این نشان دهنده اهمیت آموزش و تحصیلات در کشور است. اهمیت آموزش صحیح در جامعه اما مسئله مهم دیگری است که متاسفانه به دلیل تعداد بالای تحصیل کنندگان به حد کمال امکان پذیر نیست. از این رو معلمان زیادی جهت ارائه آموزش بهتر در سطح بالا به دانش آموزان و دانش جویان اقدام به تبلیغ و جذب متقاضیان کرده اند. آیا متوجه گستردگی آگهی تدریس خصوصی اساتید و مدرسین شده اید؟ تمایل افراد به یادگیری بهتر و بیشتر باعث شده تا اساتید و معلمان بیشتری به این سو کشیده شوند و با تدریس خصوصی خود آموزش را با کیفیت بیشتر و بهتری ارائه کنند. قطعا یادگیری در یک کلاس 2 تا 4 نفره بهتر از 20 نفره خواهد بود. در یک کلاس آموزشی مدرس ناگزیر است با در نظر گرفتن قابلیت‌ها، توانمندی‌ها، سطح یادگیری و توجه تمامی دانش آموزان، آموزشی میانه و پر چالشی ارائه کند. در صورتی با تدریس خصوصی مطابق با دانسته‌ها و توانمندی‌های انحصاری هر شخص یا تعداد محدودی از دانش آموزان یا دانشجویان پیشرفت زیادی در مدت کمی حاصل می شود.

خوشبختانه امروزه در مناطق مختلف کشور کلاس‌های تدریس خصوصی زیادی در حوزه‌های متنوع عربی، ریاضی، شیمی، فیزیک، حسابان و… عرضه می شود که دارای سطوح مختلفی هستند. متقاضیان در تدریس خصوصی، به راحتی مشکلات و ابهامات درسی خود را به مدرس نشان می دهند و این گونه مدرس می‌تواند با شناخت نقاط ضعف و کمبودهای دانشی آن ها، تدریسی کارآمد داشته باشد و همچنین دانش آموز می تواند نتیجه خوبی دریافت کند.

تدریس خصوصی دروس مختلف معمولا با اهداف خاصی از قبیل: ارتقای معدل دانش آموزان، کسب رتبه قابل قبول در آزمون جامع کنکور و یا کسب نمرات مناسب در دانشگاه صورت می گیرد. البته ناگفته نماند در تدریس خصوصی دانش آموز نیز باید به مطالعه، تمرین و تکرار توجه داشته باشد.

کلاس‌های تدریس خصوصی بیشتر نقش کمک کننده دارند و در نهایت تلاش و پشتکار دانش آموزان نتیجه نهایی را رقم می زند. اما باید به دنبال بستری مناسب برای پیدا کردن مدرسان برتر بود تا دانش آموزان بتوانند بدون سردرگمی مدرس مناسب خود را پیدا کنند. ایستگاه آموزش سایت تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی اساتید و مدرسین بستری مناسب می باشد که هم به والدین برای پیدا کردن مدرسین مجرب کمک می کند و هم به مدرسین برای جذب افرادکمک می کند.

آشنایی با کلاس‌های مختلف تدریس خصوصی

بیماری کرونا موجب شده این روزها تدریس خصوصی در دو قالب حضوری و آنلاین ارائه ‌شود. افراد در آموزش حضوری مانند گذشته می‌توانند با حضور در محل تعیین شده به عنوان کلاس‌های تدریس خصوصی شرکت کنند. کلاس‌های تدریس خصوصی آنلاین روش دیگری است که موجب شده افراد بدون صرفه هزینه رفت و آمد و تلف کردن وقت در مسیر رفت و آمد، با استفاده از گوشی، کامپیوتر و دیگر وسایل استفاده از شبکه های مجازی آموزش ببینند. به دلیل مدیریت بهتر مکان، زمان و هزینه‌ها تدریس خصوصی آنلاین با استقبال زیادی روبرو شده است.

آشنایی-با-کلاس‌های-مختلف-تدریس-خصوصی

چرا معلمان به آگهی تدریس خصوصی نیازمند هستند؟

درحقیقت تبلیغات می تواند یک بستر ایده آل برای به دست آوردن اطلاعات کاربردی در زمینه‌های مختلف باشد. آگهی تدریس خصوصی مناسب علاوه بر کمک به معلمین برای دیده شدن باعث می شود متقاضیان دریافت خدمات آموزشی با نگاهی حساس تر تصمیم گیری کنند که البته نتیجه بهتری نیز برای آن ها ایجاد می کند. معلمان می توانند با بهره از تبلیغات اصولی و هدفمند، سوابق درخشان خود، رتبه علمی، توانمندی‌های خود در آموزش چون فن بیان خوب و موشکافی مسائل و همچنین حوزه کاری خود را به متقاضیان بشناسانند و این گونه متقاضیان می‌توانند با بررسی‌های دقیق و با توجه به زمان و هزینه خود مدرس مناسب خود را انتخاب کنند و در نهایت مطلوب ترین نتیجه را دریافت کنند.

اصلی ترین راه‌های تبلیغات برای تدریس خصوصی کدامند؟

امروزه تاثیر تبلیغات در رشد کسب و کارهای مختلف بر کسی پوشیده نیست و صاحبان مشاغل می‌دانند که تبلیغات یک اصل مهم و ضروری برای بهتر و سریع تر دیده شدن می باشد و این امر در مورد کسب و کارهای آموزشی نیز صحت دارد. تبلیغات مناسب می تواند به مدرسین کمک ‌کند تا در بازه زمانی کوتاهی توسط متقاضیان آموزش بیشتری در مناطق مختلف شناخته شوند. تعدادی از رایج‌ترین راه‌های تبلیغات تدریس خصوصی عبارتند از:

اصلی-ترین-راه‌های-آگهی-تدریس-خصوصی

  1. ثبت آگهی در بخش مربوط به نیازمندی‌های روزنامه(یک راه قدیمی)
  2. تبلیغات میدانی و عرضه تراکت به افراد حاضر در مکان های عمومی(گران قیمت)
  3. تبلیغات به روش ارائه کارت ویزیت برای معرفی خدمات آموزشی به افراد مختلف
  4. برگزاری کلاس‌های رایگان آموزشی به صورت آنلاین یا از طریق فیلم و یا به صورت حضوری در فضاهای مختلف آموزشی برای ارتباط مستقیم با دانشجویان و دانش آموزان
  5. تبلیغات به صورت آنلاین و ثبت آگهی تدریس خصوصی مربوط به اساتید و مدرسین در فضاهای اینترنتی

امروزه انجام تبلیغات آنلاین تدریس خصوصی نسبت به روش های حضوری رواج بیشتری پیدا کرده است. بدون شک بازدهی بالای این روش تبلیغاتی در این امر تاثیر گذار بوده. مدرسین لازم است با ارائه تضمین کیفیت به مخاطبان و متقاضیان تدریس خصوصی خود آرامش خیال دهند. مدرسانی که کیفیت کار خود را تضمین می‌کنند و خود را در قبال دانش آموزان خود به شدت مسئول می دانند، بیشتر از دیگر مدرسان مورد اسقبال قرار می گیرند.

پیش از این نیز یادآوری شد که برای اینکه شاهد بازدهی بالای کلاس خصوصی باشید، هم دانش آموزان و هم مدرسین لازم است مواردی را در نظر داشته باشند و وظیفه خود در قبال آموزش را به عهده بگیرند. موارد مرتبط به یک مدرس خصوصی مناسب عبارت اند از:

  • بهترین معلم تدریس خصوصی باید با آمادگی کامل در کلاس خود حضور پیدا کنند. مرور مداوم دروس در کلاس توسط اساتید موجب تسلط بیشتر خود و دانش آموز بر درس می شود. اگر جزوه مشخصی برای درس وجود دارد، استاد تدریس خصوصی با قرار دادن یک کپی از آن در اختیار دانش آموز می تواند تاثیر زیادی در یادگیری دانش آموزان داشته باشد.
  • نکته کلی دیگری که وجود دارد و در نظر گرفتن آن اهمیت زیادی دارد این است که اساتید تدریس خصوصی باید تلاش کنند دروسی را که علاقمند به آن هستند تدریس کنند تا این گونه انگیزه کافی برای تحمل رنج و مشقت کار داشته باشند. هنگامی که یک معلم علاقمند به درس تدریسی خود است بیشترین کارایی و بازدهی را از خود نشان می دهد.
  • بهتر است اساتید و معلمان از جزوه ای برای تدریس دانش آموزان و دانشجویان استفاده کنند که در اختیار دانش آموزان است. جزوه مدرس معمولا به نسبت کتاب خلاصه تر می باشد و تمام مطالب مورد نظر استاد اصلی درس را دربر دارد.
  • اساتیدی که علاقمند به برگزاری کلاس های تدریس خصوصی هستند برای رساندن شاگردان خود به بهترین نتیجه باید خود را با شاگردان هماهنگ کنند و نه اینکه مانند کلاس های گروهی شاگرد خود را با استاد هماهنگ کند.درحقیقت مدرس باید با توجه به وضعیت درسی شاگرد خود مطالب را ارائه کند.
  • ارائه تمرین و مسئله به دانش آموز برای آنتراکت های کلاس و جلسات تدریس خصوصی موجب ارزیابی بهتر دانش آموز در کلاس می شود. معلم در تدریس خصوصی برای افزایش بازدهی باید به طور مرتب دانش آموز را مورد ارزیابی قرار دهد تا نسبت به پیشرفت شاگرد خود مطمئن شود.

سایت ایستگاه آموزش، مناسب جهت تبلیغاتی هدفمند و اصولی

سایت ایستگاه آموزش توانسته به عنوان اولین و معتبرترین سایت تخصصی عرضه کننده نیازمندی‌های آموزشی در حوزه تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی اساتید و مدرسین در کشور فعالیت کند. این مجموعه قبل از ثبت آگهی مدرسین و موسسات مختلف آموزشی نسبت به بررسی کیفیت و نحوه تدریس آن ها اقدام می کند و تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا مدرسین و موسساتی را معرفی کند که بهترین خدمات آموزشی را به متقاضیان خود ارائه می کنند. همین امر موجب شده افتخار همکاری با مدرسین و مراکز آموزشی معتبر زیادی را داشته باشد. این سایت به دلیل بازدید بالای همه روزه و قابل اطمینان بودن به بهتر دیده شدن خدمات آموزشی کمک شایانی می‌کند به این ترتیب مدرسان تدریس خصوصی می‌توانند با ثبت آگهی تدریس خصوصی خود در این سایت به درآمد و اعتبار بسیار خوبی دست پیدا کنند. علاقمندان به درج تبلیغات تدریس خصوصی اساتید و مدرسین می‌توانند از طریق نشانی istgahamoozesh.com اقدام کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید